Вища ліга ДЮФЛУ: Буковина U-17 стартує розгромом, Гірник із Ворсклою підтримали

Матчі 4-го туру Вищої ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження) були щедрими на забиті м’ячі. У своєму дебютному поєдинку нового сезону Буковина розгромила ДЮСШ Верес — 7:1. Також відзначаємо розгромні перемоги Гірника та Ворскли. На двох команди забили аж 17-ть м’ячів

Група 1

У найбільш результативному матчі групи чернігівська Юність переграла Арсенал — 5:3. Команда Арсенал U-17 зараз переживає непрості часи. Тренерський штаб Олега Хвої зіткнувся з великими кадровими проблемами: багато хлопців травмовані або ж хворіють. Тому в Чернігів поїхали всього 11 чоловік, плюс не до кінця відновлений Лактіонов і двоє гравців команди U-15.

Стартові хвилини повністю залишилися за господарями: вони видали ураганний початок і вже в середині тайму довели справу до розгрому. Відзначимо, що рефері призначив відразу три 11-метрових за тайм у ворота канонірів. До кінця першого тайму Юність вела з рахунком 5:0, а незадовго до перерви Таріел Чавлеішвілі відквитав один гол — його шикарний удар лише трохи скрасив сумну статистику для киян.

Другий тайм пройшов повністю під диктовку Арсеналу, команда прокинулася від сну і видала непоганий відрізок гри, підсумком якого стали два голи. Спочатку Поляков видав класний пас на Сахненка, той увійшов у штрафну і був збитий суперником. З пенальті чітко пробив Поляков. А в кінцівці зустрічі Гамаріс після розіграшу кутового встановив остаточний рахунок — 5:3 на користь господарів.

КДЮСШ Чемпіон розгромила черінгівську Десну — 6:1. Ця перемога дозволила команді піднятися на друге місце у групі.

Відзначаємо впевнену перемогу Локомотиву над останньою командою групи Спартою-Київ — 3:1.

У ще одному матчі КОДЮСШ та Діназ м’ячів не забивали.

Група 2

Найбільш вражаючу перемогу у турі здобули гравці Ворскли. Полтавчани знищили своїх однолітків з харківського Востока — 9:0. Відзначимо, що полтавці за чотири матчі забили вже 31 м’яч! Вражаючий показник.

Ворскла б’є Восток. Фото vorskla.com.ua.

Краматорський Авангард на виїзді переграв Кремінь — 2:1.

Не помітили своїх суперників харківські Майстри м’яча, які розгромили МДЮСШ Дніпро — 7:1. За харків’ян забивали: двічі Водка, а також Калтахчян, Синяк, Мамонов, Пікуза та Жерьобкін.

Сумська Барса на виїзді не змогла нічого протиставити Металісту 1925. Харків’яни не залишили шансів своєму супернику. За Металіст 1925 забивали: Курінний, Щербина, Жупанов та Лісних. М’яч престижу у складі Барси забив Кобцов.

У ще одному матчі туру Молодь переграла ДЮСШ-2 — 2:0. Після чотирьох матчів дніпряни не набрали жодного залікового пункту. Такі ж результати демонструють МДЮСШ та харківський Восток.

15.11.2020

Кремінь (Кременчук) — Ворскла (Полтава), Майстер м`яча (Харків) — Восток (Харків), Металіст 1925 (Харків) — Авангард (Краматорськ), Молодь (Полтава) — МДЮСШ (Дніпро), ДЮСШ-2 (Дніпро) — Барса (Суми).

Група 3

Продовжує радувати своїх прихильників криворізький Гірник. У домашньому матчі гірники не залишили шансів херсонській Освіті — 8:0. Забивали: двічі Семен Єрьомін, двічі Іван Маціюк, двічі Володимир Горобець, а також Дмитро Закладний та Данило Величко.

Гірники атакують освітян. Фото fcgornyak.dp.ua.

Олександрія-Аметист не збирається відпускати свого конкурента у таблиці. Олександрійці у четвертому турі переграли Одесу — 2:1 і наздогнали Гірник.

СДЮСШОР Миколаїв не залишив шансів СДЮШОР  Черкаси — 3:0. ДЮСШ Херсон та Зірка розписали бойову нічію — 2:2. Відзначаємо впевнену виїзну перемогу ДЮСШ-1-Кривбас-84 над Дніпро-80 — 3:0.

Після чотирьох матчів єдина команда у групі ще не набирала залікових пунктів — це херсонська Освіта. Команда пропустила аж 19 м’ячів.

Тур 4

27.09.2020

Дніпро-80 (Черкаси) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — 0:3

ДЮСШ Херсон — Зірка (Кропивницький) — 2:2

СДЮСШОР Миколаїв — СДЮШОР Черкаси — 3:0

Олександрія-Аметист (Олександрія) — Одеса — 2:1

Гірник (Кривий Ріг) — Освіта (Херсон) — 8:0 (відео)

15.11.2020

Олександрія-Аметист (Олександрія) — Гірник (Кривий Ріг), СДЮСШОР Миколаїв — Освіта (Херсон), ДЮСШ Херсон — Одеса, ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — СДЮШОР Черкаси, Дніпро-80 (Черкаси) — Зірка (Кропивницький).

Група 4

Чернівецька Буковина з феєричної перемоги розпочала свої виступи у новому сезоні. Підопічні Юрія Шелепницького розгромили ДЮСШ Верес — 7:1. За чернівецький колектив забивали: двічі Євген Маркін, а також Іван Жумига, Максим Куляк, Олег Криницький, Олександр Таневський та Олег Скакун.

ДЮСШ ФА Тернопіль продовжує свою впевнену ходу чемпіонатом. Тернопільський колектив здобув другу поспіль перемогу, обігравши СДЮСШОР Ужгород — 2:1. Також відзначаємо переконливу дебютну  перемогу СДЮСШОР Прикарпаття над Янтарним.

У ще одному матчі групи Поділля та ФА Прикарпаття розписали мирову — 1:1.

Тур 4

27.09.2020

ДЮСШ Верес (Рівне) — Буковина (Чернівці) — 1:7

Поділля (Хмельницький) — Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 1:1

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — Янтарний (Новояворівськ) — 4:1

СДЮСШОР (Ужгород) — ДЮСШ ФА Тернопіль —  1:2 (відео)

08.11.2020

КОЛІФКС (Костопіль) — Прикарпаття (Івано-Франківськ), Янтарний (Новояворівськ) — Буковина (Чернівці), ДЮСШ ФА Тернопіль — Поділля (Хмельницький), СДЮСШОР (Ужгород) — Покрова (Львів), СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ДЮСШ Верес (Рівне).

Еліт-ліга ДЮФЛУ: Карпати U-17 взяли першу перемогу, Динамо й Шахтар грають нульову нічию