Еліт-ліга ДЮФЛУ: Карпати U-17 взяли першу перемогу, Динамо й Шахтар грають нульову нічию

Пройшли матчі 4-го туру Еліт-ліги ДЮФЛУ серед гравців U-17 (футболісти 2004 року народження). Відзначаємо четверту поспіль перемогу УФК-Карпати. Цього разу львів’яни не залишили шансів луцькій Волині — 6:0. У центральному матчі туру Шахтар та Динамо розписали мирову

Група 1

Атлет здобув свою другу у сезоні перемогу, перегравши Зміну-Оболонь — 3:1. Підопічні Романа Гринчука порадували своїх прихильників змістовним футболом і здобули важливі три залікові пункти. За Атлет забивали хлопці з дуже футбольними прізвищами — Бабич, Костюк та Лєднєв.

ДЮСШ-26 здобула свою дебютну у сезоні перемогу. Кияни на виїзді переграли ВОДЮСШ — 3:1.

У ще одному матчі туру ОК ім. І. Піддубного та Прем’єр-Нива м’ячів не забивали.

Саме вінницька команда з 13-ма забитими м’ячами лідирує у групі.

24.10.2020

Зміна-Оболонь (Київ) — ДЮСШ-26 Київ, Прем`єр-Нива (Вінниця) — Атлет (Київ), ОК ім.І.Піддубного (Київ) — ВОДЮСШ (Вінниця).

Група 2

Динамівці під керівництвом тренерів Юрія Дмитруліна та Віктора Мороза зустрілися із донецьким Шахтарем у центральному матчі туру. Гра відбулася у Щасливому, на полі стадіону Княжа-Арена. Матч завершився нульовою нічиєю.

— Вийшла хороша, бойова гра із великою кількістю боротьби, — зазначив після матчу наставник Динамо U-17 Юрій Дмитрулін. — Гра була майже рівною: і Шахтар контролював м’яч, і ми, намагалися накривати суперника — іноді це виходило, виникали якщо не стовідсотково гольові моменти, то потенційно небезпечні, просто не вистачало завершення: останнього пасу чи точного удару.

У другому таймі команди дещо втомилися, було багато невимушених втрат м’яча та фолів. Як і у першій половині зустрічі, ми створили кілька потенційно небезпечних моментів, але знову підвела реалізація. Словом, є, над чим працювати. Загалом, хлопці повністю виклалися на полі, ми залишилися задоволеними їхньою підготовкою до матчу та особистим вкладом кожного у гру.

УФК-Метал U-17. Фото фейсбук УФК-Метал.

У матчі ДЮСШ-15 та УФК-Метал команди також не виявили переможця. У першому таймі харківська команда не використала свої шанси, як і тиждень тому проти Динамо, вона дочекалася його після перерви. Причому сталося це дуже швидко після відновлення гри. Богдан Мельник пасом врозріз дозволив Микиті Меху втекти до чужих воріт, і цей епізод завершився голом — 0:1. Інша справа, що ДЮСШ-15 також, не відкладаючи надовго, зуміла відновити рівновагу в рахунку. Обрізка Рашида Рустамова привела до того, що пішов пас за спину, де двоє захисників і голкіпер сподівалися один на одного, а противник вразив з лінії штрафного порожні ворота — 1:1. Дмитро Сахно в цьому епізоді ледь не дотягнувся, щоб підстрахувати партнерів на лінії воріт.

У ще одному матчі групи хлопці з ДВУФК Дінпро розгромили одеський Чорноморець. Саме дніпряни з десятьма заліковими пунктами очолили групу.

30.09.2020

ДЮСШ-15 Київ — Шахтар (Донецьк), Динамо (Київ) — Чорноморець (Одеса).

Група 3

У цій групі в четвертому турі команди були безкомпромісними. У всіх трьох матчах не зафіксовано жодної нічиєї. Відзначаємо третю у сезоні перемогу Маріуполя, який переграв ДАФ Дніпро.

Сумський Інтер зазнав четвертої поспіль поразки. Цього разу сумчани поступилися Миколаєву — 0:2.

У ще одному матчі групи ДЮСШ-11 Чорноморець здолала своїх однолітків із ДЮСШ Металург. Ця перемога дозволила одеситам з максимальним результатом очолити групу.

Тур 4

26.09.2020

Інтер (Дніпро) — Миколаїв — 0:2

ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 2:0 (1 тайм, 2 тайм)

10.10.2020

ДАФ Дніпро — ДЮСШ Металург (Запоріжжя), Маріуполь — Миколаїв, ДЮСШ-11 Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро).

Група 4

КЗ ДЮСШ Карпати не залишили шансів ВІК-Волині. Першу перемогу і загалом очки у чемпіонаті здобули вихованці Віталія Пономарьова, Івана Шуги та Назара Савицького, які щоправда, досі провели лише два матчі і в обох зазнавали поразок.

У цьому поєдинку нарешті змогли взяти участь всі заявлені гравці, включаючи й збірників України, тому, звісно, це й позначилося на кінцевому рахунку. Забивши у кожному з таймів по два голи, Карпати здобули розгромну перемогу — 4:0. Рахунок у середині першого тайму відкрив Іван Варфоломєєв, якому вдало покотив м’яча під удар Назарій Русяк. Друге взяття воріт організували два флангові оборонці. Андрій Кітела з правого флангу зробив прострільну передачу, яку замкнув Юрій Важинський.

Богдан Слюбик, Богдан Слюбык

Богдан Слюбик

Після перерви львів’яни не зупинилися і ще двічі вразили ворота господарів. Обидва м`ячі були проведені в другій половині другої 45-хвилинки. Спочатку Богдан Слюбик вивів на побачення з голкіпером Дениса Вербінського, а остаточну крапку в матчі поставив Святослав Боцьків, який самостійно розібрався з кількома захисниками ВІК-Волині і зробив рахунок 4:0.

УФК-Карпати знищила своїх однолітків з луцької Волині — 6:0.Для львів’ян це четверта поспіль перемога. Заслуговує на увагу гра Олександра Черевки, який вже встиг забити три м’ячі.

У ще одному матчі туру Львів переграв МФА — 2:1. Мукачевці відкрили рахунок у матчі: Юрій Клімковський відзначився після подачі з кутового, але господарі в другій половині зрівняли. А на 90+5 арбітр призначив пенальті у ворота МФА, який господарі реалізували — 2:1. Третя поспіль перемога для Львову.

Львів — КЗ ДЮСШ Карпати (Львів).

Вища ліга ДЮФЛУ (U-17): Металіст 1925 виграє у Дніпрі, а Ворскла — із рахунком 15:2!