Вища ліга ДЮФЛУ (U-17): Металіст 1925 виграє у Дніпрі, а Ворскла — із рахунком 15:2!

Зіграно матчі 3-го туру Вищої ліги ДЮФЛУ серед команд U-17 (футболісти 2004 року народження). У турі було безліч цікавих матчів. Особливу увагу звертаємо на поєдинок у Києві, де у дербі Арсенал та Локомотив розписали надрезультативну нічию. Також відзначаємо нищівну перемогу Ворскли над ДЮСШ-2 — 15:2!

Група 1

Спарта-Київ не змогла нав’язати свою гру КДЮСШ Чемпіон — 1:3. Єдиний м’яч за Спарту забив Данило Тітов, який впевнено реалізував пенальті.

Квалівський Колос на виїзді розбив чернігівську Десну. За ковалівський клуб забивали: двічі Савчук, а також Решетар та Пархоменко. Колос після трьох турів ділить першу позицію з Юністю. В обидвох колективів по сім очок.

У найбільш результативному матчі групи зустрілися Арсенал та Локомотив. Другий домашній матч поспіль підопічні Олега Хвої проявляють характер і добувають вольову нічию, програючи по ходу зустрічі з рахунком 1:3.

Перший тайм пройшов під диктовку гостей, які демонстрували непоганий футбол і видали чудовий відрізок в середині тайму, який завершився двома голами. Кім відкрив рахунок, скориставшись помилкою оборони, а Фещенко зрізав м’яча у свої ворота. Арсенал відповів своїм голом незадовго до перерви: після подачі від кутового прапорця м’яч потрапив в руку захиснику, рефері вказав на пенальті. Його впевнено реалізував Поляков.

У другому таймі Локомотив більше контратакував і досяг свого: на 65-й хвилині Садилков знову збільшив рахунок. Здавалося, що залізничники вбили інтригу, але характер канонірів виявився сильнішим. У кінцівці їм вдалося додати й забити два таких важливих голи. На 81-й хвилині матчу Кородченков був першим на підбиранні перед штрафним суперника і класно перекинув воротаря. А на 90-й хвилині Поляков подавав зі штрафного, м’яч відскочив до Кравця, який врятував Арсенал від поразки — 3:3.

27.09.2020

Полісся (Житомир) — Колос (Ковалівка), КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Десна (Чернігів), Локомотив (Київ) — Спарта-Київ (Київ), Юність (Чернігів) — ФА Арсенал (Київ), КОДЮСШ (Щасливе) — Діназ (Вишгород).

Група 2

Ворскла знищила ДЮСШ-2 — 15:2. Полтавчанам у цьому матчі вдавалося все, а дніпрянам можна лише поспівчувати. 22 забитих м’ячі утрьох турах — блискучий результат для Ворскли.

Сумська Барса здобула третю поспіль перемогу. Цього разу сумчани переграли Молодь. За Барсу забивали Підопригора Данило та Бойко Максим, а у складі полтавського колектива забив Дмитро Шевченко.

Краматорський Авангард розгромив Майстер м’яча — 7:1. М’яч престижу у харків’ян забив Калтахчян.

Грають Авангард і Майстер м’яча. Фото фейсбук Авангарду.

Відзначаємо також впевнену перемогу Металіста 1925 над МДЮСШ Дніпро. За Металіст 1925 забивали: двічі Щербина, Осадчий, автоголом відзначився Недодаєв. У складі МДЮСШ Дніпро забив Тіхиєнко.

Після трьох турів Металіст 1925, Авангард та Ворслка мають по дев’ять залікових пунктів.

27.09.2020

ДЮСШ-2 (Дніпро) — Молодь (Полтава), Металіст 1925 (Харків) — Барса (Суми), Майстер м`яча (Харків) — МДЮСШ (Дніпро), Кремінь (Кременчук) — Авангард (Краматорськ), Ворскла (Полтава) — Восток (Харків).

Група 3

Свою другу перемогу у сезоні здобув Гірник. Цього разу криворізький колектив розгромив Дніпро-80 — 4:0. Ця перемога дозволила Гірнику очолити групу.

Гірник легко обійшов Дніпро-80. Фото fcgornyak.dp.ua.

Відзначаємо також результативну нічию у грі СДЮШОР Черкаси та ДЮСШ Херсон — 2:2. Таким чином, Черкаси здобули свій перший заліковий пункт.

Олександрія-Аметист без проблем переграла херсонську Освіту — 2:0. Таким чином, після трьох турів у Гірника та Олександрії-Аметист по сім залікових пунктів. Херсонська Освіта поки що пасе задніх. У команди лише один забитий м’яч і 11 пропущених.

Тур 3

20.09.2020

Гірник (Кривий Ріг) — Дніпро-80 (Черкаси) — 4:0 (відео)

27.09.2020

Дніпро-80 (Черкаси) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг), ДЮСШ Херсон (Херсон) — Зірка (Кропивницький), СДЮСШОР Миколаїв (Миколаїв) — СДЮШОР Черкаси (Черкаси), Олександрія-Аметист (Олександрія) — Одеса (Одеса), Гірник (Кривий Ріг) — Освіта (Херсон).

Група 4

У двох матчах третього туру команди не виявили переможця. КОЛІФКС та Поділля м’ячів не забивали, а Янтарний та Покрова зіграли в результативну нічию — 1:1. Єдину перемогу в групі здобула ужгородська СДЮСШОР, вона переграла ДЮСШ Верес — 3:0.

Всі три матчі у цьому сезоні зіграло лише Поділля, а іншим командам ще належить провести перенесені ігри.