Молоді футболісти рятують Челсі від сенсаційної поразки (відео)

У матчі третього туру англійської Прем’єр-ліги зустрічалися Вест Бромвіч та Челсі. Матч завершився результативною нічиєю — 3:3. За Челсі забивали: 19-річний нападник Хадсон-Одоі та 21-річний півзахисник Мейсон Маунт

Тренерський штаб Челсі з перших хвилин випустив: 20-річного захисника Ріса Джеймса, 21-річного півзахисник Мейсона Маунта та 21-річного півзахисника Кая Хаверца. У другому таймі на полі з’явився 19-річний нападник Хадсон-Одоі.

Тренерський штаб Вест Бромвіча довірив місце у старті 21-річному захиснику Дарі О’ші.

Вже на четвертій хвилині рахунок відкрив форвард господарів Каллам Робінсон, він же і подвоїв перевагу Альбіону в середині тайму. На перерву Челсі йшов, програючи в три голи — відзначився захисник Кайл Бартлі.

Після низки замін в перерві команда Лампарда зуміла відіграти два м’ячі зусиллями молодих Мейсона Маунта і Каллума Хадсона-Одоі, яким асистували Сесар Аспілікуєта і Кай Хаверц відповідно.

Остаточний рахунок у матчі встановив Таммі Абрахам, який врятував команду від поразки на третій компенсованій хвилині.

Вест Бромвіч — Челсі — 3:3

Голи: Робінсон (4, 25, Бартлі, 27) — Маунт (54), Хадсон-Одоі (70), Абрахам (90+3).

Вест Бромвіч: Джонстон — Ферлонг, Аджайє, Бартлі, О’Ші, Таунсенд — Перейра (Філд, 90+1), Лівермор, Сойєрс, Діангана (Філліпс, 74) — Робінсон (Робсон-Кану, 66).

Челсі: Кабальєро — Джеймс, Крістенсен, Сілва (Жиру, 73), Алонсо (Аспілікуєта, 46) — Канте, Ковачіч (Хадсон-Одоі, 46) — Хаверц, Маунт — Вернер, Абрахам.

Тепер Челсі посідає шосте місце в таблиці Прем’єр-ліги, Вест Бромвіч — 15-й.

Оце так почин Дебютні м’ячі Хаверца за Челсі: відразу три (відео)