Тренер Маріуполя U-21: по першому тайму ми заслуговуємо такого рахунку (відео)

Старший тренер Маріуполя U-21 Олексій Гетьман прокоментував поразку своїх підопічних у грі 4-го туру молодіжного чемпіонату від полтавської Ворскли — 1:4. За словами фахівця, ця гра надала багато інформації для роздумів

Керманич Маріуполя U-21 Олексій Гетьман прокоментував поразку своїх підопічних у четвертому турі молодіжної першості від Ворскли (1:4):

— Неприємний дуже результат для нас. Будемо розбиратися в причинах такої поразки, проаналізуємо гру. Пропустили за дуже короткий період чотири необов’язкові голи, які визначили результат зустрічі. Потім суперник перебудувався, і нам було дуже важко щось змінити.

У другому таймі хлопці старалися. Але по першому тайму ми заслуговуємо такого рахунку. Гравці, які знаходяться  в резерві на першу команду, не повинні допускати подібних помилок. Ця гра дає нам інформацію для роздумів і привід для того щоб розібратися ретельніше.

Постараємося максимально виправити помилки і зосередитися на підготовці до наступної зустрічі, — цитує слова Олексія Гетьмана сайт Маріуполя.

Дивіться, хто прийшов! Маріуполь орендував 15-го гравця Шахтаря: він був героєм донецького дубля