Дублери Ворскли за стартові півгодини вбили інтригу чотирма голами (відео)

Сьогоднішня програма 4-го туру чемпіонату U-21 продовжилася матчем у Полтаві: місцева Ворскла приймала Маріуполь. На жаль, очікування не виправдалися й запеклого протистояння не трапилося: господарі вже за перші півгодини гри забили чотири рази, завершивши поєдинок перемогою — 4:1

Вбивати інтригу полтавці взялися вже на 9-й хвилині Даніїл Сємілєт (на фото №53) вдало зіграв головою після навісу з флангу. Потім був гол після кутового, дальній влучний постріл у порожні ворота після вкрай поганого введення м’яча досвідченим 22-річним Артемом Поспєловим, і, нарешті, просто розкішний удар зі штрафного іншого Артема — Челядіна — 4:0.

Лише на 39-й хвилині нагадав про себе кращий снайпер Маріуполя (і один із кращих у чемпіонаті — 4 голи) Антон Байдал: з другої спроби таки переграв досвідченого Ткаченка.

А ось у другому таймі команди голів пошкодували, й завершили зустріч з рахунком 4:1.

Ворскла U-21 — Маріуполь U-21 — 4:1

Голи: Даніїл Сємілєт (14), Богдан Чуєв (25), Ілля Гаджук (29), Артем Поспєлов (34, у свої ворота) — Антон Байдал (37).

Ворскла U-21: Ткаченко — Чуєв, Дубко, Куценко, Дмитрук, Челядін (Книш, 66), Гаджук, Посєвкін (Кулаковський, 73), Сємілєт (Бугаєнко, 46), Власов (Товстий, 82), Кравчук (Гладковський, 78).

Тренер: Віталій Косовський.

Маріуполь U-21: Поспєлов — Співак, Мамросенко, Шушко (К. Романюк, 78), Сагуткін (Велєв, 46), Доброхотов (Кулієв, 46), Вискребенцев, Криськів, Байдал, Прокопчук (Козицький, 68), Біблик (Трофимюк, 58).

Тренер: Олексій Гетьман.

Чемпіонат U-21: Шахтар гратиме дербі, Динамо чекають у селі Минай