Новачок чемпіонату U-21 опускає Олімпік на останнє місце у таблиці

Двобоєм Олімпіка, що повернувся в чемпіонат дублерів після дискваліфікації, та абсолютного новачка турніру — Минаю завершувався 3-й тур чемпіонату U-21. Закінчилася дуель жахом для олімпійців: вони програли на своєму полі 0:1 і впали на самісіньке дно турнірної таблиці

Підкріпившись півдесятком гравців першої команди Олімпік U-21, певне, мав намір вгамувати зухвалого дебютанта ще у першому таймі. Не вдалося, більше того — господарі ще й пропустили: 21-річний Сергій Машталір (на фото) сам розпочав атаку, він же її й завершив, заштовхавши м’яча до сітки після зворотної передачі партнера.

Між іншим, це другий поспіль гол Машталіра у турнірі: у минулому турі він забивав Олександрії.

Незважаючи на те, що Минай прибув до Щасливого, де проходив матч, лише в день гри, тренери закарпатців зробили тільки дві заміни у другому таймі. Команда вистояла й заслужено повезе на Закарпаття історичні три очка.

Олімпік U-21 — Минай U-21 — 0:1

Гол: Сергій Машталір (39).

Олімпік U-21: Чекотун — Неплях (Матвєйчук, 46), Аблітаров (Грецайчук, 46), Мазур, Олійник, Островерх, Кіриленко, Король, Щербатюк (Кочубинський, 66), Романовський (Осадчук, 46), Кравчук (Гусін, 46).

Тренер: Владислав Бурлака.

Минай U-21: Таран — Шевченко, Чушенко, Кашперук, Машталір, Гуменяк, Кривда (Дурдас, 80), Куртанич, В. Луців, П. Луців, Навроцький (Максимець, 60).

Тренер: Дмитро Кабачок.

З почином! Рух із голом Русина набирає перше очко у чемпіонаті U-21 (відео)