Луческу з експериментами і голами Шапаренка й Супряги витискає другу перемогу в УПЛ

У заключному суботньому матчі третього туру Прем’єр-Ліги зустрічалися Динамо та Львів. На Олімпійському кияни лише на фініші матчу дотиснули суперника — 3:1

Відзначаємо появу у стартах команд відразу дев’ятьох гравців з реєстру Золотого Таланту. Мірча Луческу випустив аж шістьох: 20-річного захисника Олександра Сироту, 20-річного нападника Владислава Супрягу, 18-річного захисника Іллю Забарного, 21-річного захисника Віталія Миколенка, 22-річного півзахисника Богдана Лєднєва та  19-річного півзахисника Георгія Цитаішвілі.

У запасі залишалися: 21-річний півзахисник Микола Шапаренко та 22-річний півзахисник Ахмед Алібеков.

Георгій Цецадзе з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Маруана Міхобі, 21-річного нападника Назарія Нича та 20-річного нападника Феліпе. У запасі залишилися: 21-річний воротар Орест Костик, 21-річний півзахисник Вичіжанін Андрій, 21-річний захисник Олександр Савошко, 21-річний півзахисник Остап Малашевський, 20-річний півзахисник Олександр Романчук, 19-річний півзахисник Велвес та 18-річний захисник Максим Комарець.

Луческу, може й пожалкував, що аж настільки повірив у дублерів, давши перепочинок між єврокубковими баталіями Сидорчуку й іншим лідерам. У першому таймі голів так і не сталося, а ось фолів вистачало.

Зробивши у перерві чотири заміни, Містер вплинув на гру: Супряга стрепенувся й заробив пенальті, Циганков — реалізував. Не дав порадіти Челіч: хорватський захисник виявився спритнішим за молодих динамівських колег і вдало спіймав відскок.

Аж до 87-ї хвилини нервували динамівці своїх прихильників і тішили львівських — 1:1. Виручив штрафний Шапаренка: точно у ближній кут, Літовченко лишень полоскотав м’яча пальцями.

А у компенсовані хвилини невтомний Супряга, якому Динамо з Болоньєю ніяк не складуть ціну, нарешті влучив у ворота, забивши свій другий гол у трьох матчах чемпіонату.

Динамо — Львів — 3:1

Голи: Віктор Циганков (48, пенальті), Микола Шапаренко (87), Владислав Супряга (90+5) — Джурай Челіч (62).

Вилучення: Міхобі (83, друге попередження).

Динамо: Бущан — Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко — Андрієвський (Сидорчук, 46), Шепелєв (Шапаренко, 46), Цитаішвілі (Циганков, 46), Вербич (Кравець, 67), Лєднєв (Буяльський, 46) — Супряга.

Львів: Літовченко — Кравчук, Челіч, Міхобі, Клименчук — Борзенко, Грисьо (Комарець, 64), Айнсалу, Кошман (Велвес, 75), Філіпе — Нич (Романчук, 88).