Пас Кащука і гол Бондаренка переважили асист Дубінчака (відео)

Матчем Дніпра-1 із Маріуполем відкрилася сьогодні ігрова програма 3-го туру Прем’єр-Ліги. На Дніпро-Арені було багато жорсткої боротьби, траплялися вимушені заміни й навіть вилучення, увінчали ж дійство три красені-голи — гості виграли з рахунком 2:1

Відзначаємо появу у стартових складах команд п’ятьох гравців з реєстру Золотого Таланту. Дмитро Михайленко довірив місце в основі Дніпра-1 22-річному захиснику Владиславу Дубінчаку.

У резерві залишалися: 21-річний захисник Олександр Сафронов, 18-річний півзахисник Арсеній Батагов, 20-річний півзахисник Олександр Назаренко, 21-річний півзахисник Сергій Булеца та 16-річний півзахисник Єгор Ярмолюк.

Остап Маркевич з перших хвилин випустив: 21-річного півзахисника Максима Чеха, 22-річного півзахисника Дмитра Топалова, 20-річного півзахисника Артема Бондаренка та 21-річного нападника Андрія Кулакова.

У запасі залишилися: 22-річний захисник Олексій Биков, 20-річний захисник Назарій Муравський, 20-річний захисник Вячеслав Велєв, 20-річний Олексій Кащук, 21-річний півзахисник Петерман Микита, 19-річний нападник Данило Сікан та 18-річний півзахисник Кулієв Ельдар.

Саме молодь активно впливала на зміни рахунку протягом усього поєдинку. У середині першого тайму Артем Бондаренко підхопив м’яча, та не доходячи до лінії штрафного майданчика прицільно гильнув під штангу — Сарнавський стрибав даремно.

Пройшла рівно година гри, як активний Дубінчак вкотре прострілив з флангу, і Хобленко майстерно пробив Гальчука — 1:1.

На 78-й хвилині азовці заробили право на штрафний удар (фолили команди часто і з задоволенням): Кащук навісив, екс-партнер по молодіжним командам Шахтаря Сагуткін добряче вистрибнув і чітко пробив головою — 2:1. І тренерська лава під Михайленком, як подейкують, вже добряче розгойдалася.

Дніпро-1 — Маріуполь — 1:2

Голи: Олексій Хобленко (60) — Артем Бондаренко (26), Данило Сагуткін (78).

Дніпро-1: Сарнавський — Дубінчак, Сваток, Дуглас, Логінов, Кравченко, Цуріков, Хобленко, Довбик, Тейлор, Ді Франко.

Маріуполь: Гальчук — Стасюк, Чоботенко, Сагуткін, Кирюханцев, Чех, Мишньов, Топалов, Горбунов, Бондаренко, Кулаков.

Чемпіонат U-21 Дубль Маріуполя із дублем Байдала громить суперника на його полі (відео)