Дмитренко — найкращий молодий гравець туру

За підсумками 20-го туру Першої ліги журналістами Sportarena було визнано найкращого молодого гравця туру. Ним став 20-річний нападник Металіста 1925 Владислав Дмитренко

Тренерський штаб харків’ян в цьому сезоні досить активно експериментує з кадрами. Як наслідок, ми вже звикли до 21-річного Цвіренка в центрі захисту (він здійснив справжній прорив по ходу цього сезону), а також спостерігаємо постійне залучення до гри цілої плеяди гравців 1998 р.н. і молодших.

У матчі проти запорізького Металурга тренери Металіста 1925 вперше довірили місце в стартовому складі 20-річному Дмитренку і він не підвів. Владислав за рахунок ривка видав кілька яскравих сольних рейдів. І якщо в багатьох моментах захисники перекривали йому обстріл, то на початку другого тайму саме Дмитренко загострив ситуацію, після чого м’яч потрапив до Ямполя, який і забив другий гол Підсумковий результат  зустрічі — 2:0.

Свого часу Дмитренко став першим гравцем 2000 р.н. в УПЛ. У Волині подавав великі надії, пробував свої сили за кордоном.

Відзначимо, що Владислав провів чотирі матчі у чемпіонаті, у яких зіграв 158 хвилин.

Після 20-го туру Металіст 1925 з 38 очками посідає третє місце.

Чарівна половинка Дівчина Дмитренка: ми щодня тренуємось, аби не втрачати форму