Інгулець у хорошій формі підходить до відновлення Першої ліги (відео)

Першоліговий Інгулець у контрольному матчі зустрічався із сьомою командою УПЛ Дніпром-1. Гра завершилася впевненою перемогою Інгульця 2:0. Незважаючи на статус матчу склади у команд були надзвичайно бойовими

Дмитро Михайленко у стартовому складі випустив 20-річного півзахисника Олександра Назаренка. У другому таймі у гру увійшли: 18-річні півзахисники Арсеній Батагов та Андрій Кіреєв, 19-річний Іван Литвиненко, 16-річний Єгор Ярмолюк, 21-річний Сабатіні та 20-річний Владислав Супряга.

У складі Інгульця не було жодного гравця з реєстру Золотого таланту. У другому таймі у гру увійшов 21-річний нападник Вадим Лобода.

СК Дніпро-1 заповнив паузу в УПЛ, яка виникла через перенесення матчу 26-го туру з Карпатами, контрольним поєдинком проти Інгульця. Команда Дмитра Михайленка програла одному з лідерів Першої ліги з рахунком 0:2.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви результативні удари Младена Бартуловіча й Ігоря Загальського принесли Інгульцю перемогу.

Відзначимо, що в другому таймі за Інгулець зіграли два неназваних новачка.

Нагадаємо, що матч СК Дніпро-1 проти Карпат був перенесений через спалах коронавірусу в розташуванні львівського клубу.

Дніпро-1 — Інгулець — 0:2

Голи: Бартуловіч (59), Загальский (84).

Дніпро-1: Кліщук (Юрчук, 63) — Адамюк (Чичиков, 46), Сваток (Кірєєв, 59), Лопирьонок (Гуйє, 46), Цуріков (Польовий, 46), Вакулко (Литвиненко, 68), Когут (Батагов, 46), Сніжко (Ярмолюк, 46), Коркішко, Назаренко (Сабатіні, 68), Хобленко (Супряга, 46).

Інгулець: Льопка (Шуст, 46) — Балан (Лобода, 75), Павлов (Фатєєв, 75), Кучеренко (новачок, 75), Синьогуб (Щедрий, 75), Лупашко (новачок, 77), Бартуловіч (Квасний, 75), Запорожець (Коробка, 75), Коваленко (Загальский, 68), Мішуренко (Козак, 46), Січінава (Сула, 75).

СК Дніпро-1 йде на сьомому місці в УПЛ, маючи у своєму активі 34 залікові пункти. У наступному турі 19 червня команда Михайленко зустрінеться з Ворсклою.

Інгулець йде на четвертій позиції у чемпіонаті Першої ліги з 37-ма очками. Сезон Першої ліги офіційно відновиться 24 червня і завершиться 11 серпня.