Молодіжний склад Ворскли програв одному з лідерів Першої ліги

Один із лідерів Першої ліги — Інгулець у контрольному матчі зустрічався з молодіжкою Ворскли. Гра закінчилася перемогою петровців — 2:0. Відзначимо, що полтавці грали збірною, зібраною з футболістів команд U-19 та U-21

Гра проходила при надзвичайно спекотних погодних умовах. Результат матчу закономірний — перемога більш іменитого суперника. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю, а у другій половині зустрічі гравці Інгульця забили два м’ячі. Причому другий м’яч був забитий на останній хвилині матчу.

Можна зробити висновок, що молоді гравці Ворскли достойно зіграли у цьому двобої і дали бій команді, яка декларує бажання грати у Прем’єр-Лізі.

На жаль, петровський клуб не надав протоколу матчу, тому відомий тільки склад Ворскли.

Ворскла (молодіжний склад) — Інгулець — 0:2

Ворскла: Ісенко — Хуанма (Пось, 72), Опанасенко (Дмитрук, 39), Мельничук (Пилипенко, 77), Чуєв (Куценко, 58), Козиренко (Товстий, 69), Галата (Бугаєнко, 55), Челядін (Посєвкін, 65; Кулаковський, 88), Білий (Мамро, 60), Стрижак (Костенко, 72), Оскар (Руденко, 69).