Балкани з молодим воротарем мінімально переграли данський Гольбек

Підопічні Андрія Пархоменка провели свій спаринг на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Суперником української команди став представник другої ліги чемпіонату Данії — Гольбек. Зорянці переграли свого суперника з рахунком 1:0

З перших хвилин тренерський штаб Балкан довірив місце у складі: 21-річному голкіперу Микиті Зеленському, 19-річному півзахиснику Василю Тропанцю та 21-річному нападнику Дмитру Болокану.

Як повідомляє офіційний сайт Балкан, гра пройшла за повної ігрової переваги зорянського колективу, який протягом всього матчу здорово пресингував і створив достатню кількість гольових моментів, проте підопічних Пархоменка підвела реалізація. В середині другого тайму міг забивати Микола Златов, але він не реалізував одинадцятиметровий.

Переможний м’яч було забито наприкінці протистояння. Андрій Фаюк скористався результативним пасом Володимира Гаврилюка і відправив м’яча у сітку. У підсумку, Балкани здобувають мінімальну перемогу.

Балкани (Україна) — Гольбек (Данія) — 1:0

Гол: Фаюк (78).

Балкани: Зеленський — Николишин, Юречко, Сидоренко, Пенов, Опря, Паламар, Чернишов, Тропанец, В. Златов, Болокан

У другому таймі вийшли: Лободров, Серденюк, Ільницький, М. Златов, Платунов, Гаврилюк, К. Пархоменко, Нандо, Лукас, Додо, Фаюк.