Рух здобув чергову перемогу на зборах у Туреччині

Підопічні Юрія Бакалова зіграли черговий спаринг на турецьких зборах. Цього разу львівський колектив зустрічався з латвійським Тукумсом. Гра завершилася мінімальною перемогою Руху — 1:0

У цьому матчі із гравців, які відповідають реєстру Золотого таланту вийшов на поле всього один: 21-річний нападник Станіслав Біленький.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, у цьому матчі тренерський штаб Руху експериментував з тактичною схемою. До перерви у підопічних Бакалова не було реальних нагод щоби відзначитися. Можна пригадати хіба що удар Романюка, з яким впорався голкіпер.

У другій половині зустрічі львів’яни додали в активності і змогли втілити свою перевагу у забитий м’яч. Після удару Бойчука м’яч влучив у стійку, але першим на добиванні опинився Кондраков.

Рух — Тукумс (Латвія) — 1:0

Голи: Кондраков (78).

Рух (1-й тайм): Мисак — Романюк, Дуць, Коробенко, Саків, Синиця, Русин, Брікнер, Ернест, гравець на перегляді (Козловський, 30), Біленький.

Рух (2-й тайм): Ільющенков — Заставний, Копина, Білий, Мисик, Мартинюк, Калюжний, Бойчук, Раті, Климчук, Кондраков.