Меморіал Юста: Карпати U-17 та Львів U-17 вийшли до плей-офф

Юнацькі команди Карпат та Львова вдало пройшли груповий турнір на цьогорічному, вже 21-му за ліком масштабному товариському турнірі пам’яті видатного наставника львівських Карпат Ернеста Юста

Підопічні Івана Шуги стартували у турнірі із розгромної перемоги над аматорським Кормілом з Давидіва, забивши три сухі м’ячі, при цьому ще й не реалізували 11-метровий штрафний удар, повідомляє school-karpaty.com.ua. На 20-й хвилині команда з Давидова порушила правила у власному штрафному майданчику проти Дмитра Шостака, однак з позначки він не зміг переграти воротаря Корміла. І все ж ще до перерви карпатівці повели в рахунку. Цей гол самотужки організував Назарій Федурко, який піхопив круглого і змістившись у центр влучно пробив — 1:0.

Після перерви дубль на свій рахунок записав нападник Богдан Литвиненко, двічі вразивши ворота суперника на 55-й та 80-й хвилинах. В підсумку впевнена і заслужена перемога 17-річних карпатівців — 3:0.

У другому матчі суперником Карпат U-17 був чемпіон Львівщини за підсумками минулорічного сезону — Юність (Верхня/Нижня Білка).

Львів’яни змушені були грати без лідерів Віталія Романа та Дмитра Шостака, які тими днями у складі юнацької збірної України перебували в Іспанії. Через травми та хвороби не змогли вийти на поле ще ряд виконавців. У підсумку дива не сталося: діючі чемпіони Львівщини здобули перемогу — 3:1.

Вплинув на кінцевий рахунок й швидкий гол, який провели суперники вже на перших хвилинах зустрічі. До перерви у ворота юних карпатівців влетів ще один м’яч внаслідок прикрого автоголу.

Юнаки Карпат проти Юності. Фото school-karpaty.com.ua.

У другій сорокап’ятихвилинці Зелено-білі здавалося повернули інтригу, після того, як Максим Марич, виконуючи навісну подачу, несподівано закинув круглого за комірець голкіперу Юності. Однак майже одразу команда з Пустомитівщини відзначилася втретє, вдало виконавши удар зі штрафного.

У заключному матчі Карпати U-17 зазнали поразки від Миколаєва-2 — 0:3, та усе одно здобули путівку до плей-офф.

Турнір Ернеста Юста

Група 3

1-й тур

Карпати U-17 — Корміл (Давидів) — 3:0

Голи: Федурко (35), Литвиненко (55, 80).

2-й тур

Карпати U-17 — Юність — 1:3

Гол у Карпат: Марич.

3-й тур

Карпати U-17 — Миколаїв-2 — 0:3

У групі 11 Львів U-17 грав більш впевнено, ніж карпатівці, і путівку до плей-офф здобув без зайвих проблем.

Група 11

1-й тур

Львів U-17 — Сокаль-Датський текстиль — 2:0 (відео)

Голи: Хитрий (46), Малецький (73).

Львів: Серватяк (Лалак, 46), Мудрий, Алфьоров (Ільків, 20), Михайлів, Пасічник (Гомін, 70), Ювхимець, Михайлів, Пилипишин (Большаков, 46), Малецький (Ярема, 80), Хитрий (Паночко, 85), Архіпов.

2-й тур

Львів U-17 — Щирець — 3:0 (відео)

Голи: Харко (16, 51), Кусий (76).

Львів: Лалак, Данило (Голік, 46), Гурманчук, Ільків, Кусий (Ярема, 56), Пилипишин, Михайлів (Ювхимець, 46), Пацула (Алфьоров, 46), Харко, Архіпов, Величко (Омеляновський, 46).

3-й тур

Львів U-17 — Агрон-ОТГ — 4:4 (відео)

Голи Львова U-17: Мартинюк (1), Крушинський (45+1), Оберман (70, з пенальті), Мавдрик (79).

Львів U-17: Ольховий (Малоїд, 70), Мавдрик, Крушинський, Оберман, Комарець (Неворотін, 79), Шута, Гулевський, Скорий (Боберський, 80), Бекерський, Мартинюк (Топчій, 60), Деле.

Жеребкування пар 1/16 фіналу відбулося 24-го лютого, у приміщенні Львівської Асоціації футболу. За його результатами визначилися такі пари команд, що входять до сфери інтересів проекту Золотий Талант:

Карпати U-19 (Львів) — Сокіл (Сокільники)