Зимовий Кубок ДЮФЛУ U-16: хет-трик Беланова, програш Шахтаря, розгром Металіста 1925

Із численними голами та емоціями пройшли повторні поєдинки першого раунду плей-офф Зимового Кубку ДЮФЛУ серед команд U-16. Не всі, хто переміг у перших зустрічах, пройшли до чвертьфіналу

Рівно у половині матчів-відповідей 1/8 фіналу Зимового Кубку ДЮФЛУ перемогу святкували команди, які не виграли перші поєдинки. Так, МФА з Мукачева спочатку зіграв удома внічию із Поділлям, а ось у Хмельницькому відважився й переміг — 4:2!

Зимовий Кубок ДЮФЛУ U-16: гостьові звитяги Карпат і УФК, дюжина голів Динамо і Шахтар без пропущених

Підопічні Віталія Пантілова у першому таймі зуміли реалізувати дві свої нагоди, повідомляє пресслужба МФА. Та вже в середині другого тайму господарі відігралися. І все ж втримати потужний натиск закарпатців хмельничани не зуміли: хет-триком відзначився Павло Беланов, ще один м’яч з пенальті на рахунку Юрія Клімковського.

МФА б’ється з подолянами. Фото mfa-munkach.com.ua.

Ще потужніше доводили свою перевагу над Металістом 1925 (тренери Олег Ратій та Денис Павлюк) футболісти ДЮСШ-1-Кривбас-84. Перший поєдинок вони програли 0:1, вдома ж відігралися, набивши голів у шість разів більше!

А ось ще двом командам перемоги не допомогли: занадто багато було втрачено у перших матчах. Миколаїв здолав запорізьких металургів, але не відіграв різницю. Барса також хоч і переграла Шахтар, занадто великий подарунок зробила раніше — 0:5. Відзначаємо черговий гол шахтарського збірника Олега Пушкарьова.

Споконвічно впертим було протистояння школи й академії Карпат. Мінімально вигравши перший матч ДЮФШ Карпати під керівництвом старшого тренера Віталія Пономарьова та тренера Назара Савицького з таким же рахунком завершили й друге протистояння. Єдиний гол на полі зі штучним покриттям стадіону Школярик у Львові забив лівий захисник Карпат і збірної України Юрій Важинський, який на 13-й хвилині спрямував круглого у дальній верхній кут воріт.

Бойок двох команд Карпат. Фото school-karpaty.com.ua.

Не маючи про що турбуватися грали повторний матч і динамівці Києва. У першому двобої бійки не вийшло (12:0), виграли підопічні Юрія Дмитруліна та Віктора Мороза й друге протистояння. Цього разу матч відбувся на полі бази ДЮФШ Динамо на Нивках.

У першому таймі відзначився Царенко, завдяки індивідуальним діям: Антон змістився з флангу в середину, на замаху прибрав суперника, увійшов до штрафного майданчика і влучно пробив у дальній кут. Схожим чином він забив і третій м’яч, встановивши остаточний рахунок. А до цього ще один гол записав на свій рахунок Канаєв: після подачі від кутової позначки його партнер зіграв на випередження, прокинув м’яч на дальню стійку, яку і замкнув Канаєв.