У другому спарингу за день Маріуполь переграв Чорноморець

Підопічні Олександра Бабича провели свій черговий контрольний матч. Цього разу азовці переграли одеський Чорноморець. Гра завершилася із рахунком 2:1. Це був другий спаринг для Маріуполя за день, тому тренерський штаб провів ротацію у складі

У старті Маріуполя з’явилися 21-річні півзахисники  Максим Чех та Дмитро Топалов, а також 20-річний Андрій Кулаков. Тренерський штаб одеситів виставив на гру 19-річного нападника В’ячеслава Велєва.

У другій половині зустрічі шанс проявити себе отримали: 2о-річний Микита Тітаєвський, 17-річний півзахисник Максим Брагару, а також 21-річний нападник Андрій Штогрін.

Як повідомляє офіційний сайт Маріуполя, у першому таймі невеликою ігровою перевагою володіли азовці. В середині першої половині зустрічі Чоботенко відкрив рахунок у матчі. Захисник замкнув навіс 21-річного Дмитра Топалова з кутового.

На 76-й хвилині Норенков зрівняв рахунок, проте вже за декілька хвилин Горбунов забив переможний м’яч. У підсумку, Маріуполь здобуває непросту перемогу.

Під удар моряка кидається Максим Чех. Фото fcmariupol.com.

Маріуполь — Чорноморець — 2:1

Голи: Чоботенко (24), Горбунов (84) Норенков (76).

Маріуполь: Гальчук — Тищенко, Яворський, Чоботенко, Горбунов, Чех (Танковський, 70), Федорчук, Полегенько (Кірюханцев, 80), Мишньов, Топалов, Кулаков (Фомін, 70).

Чорноморець ( 1-й тайм): Паламарчук гравець на перегляді, Микицей, Велєв, Зубейко, Клименко, Зінкевич, Авагімян, Сікорський, гравець на перегляді, гравець на перегляді.

Чорноморець (2-й тайм): гравець на перегляді, гравець на перегляді, Долгов, Слінкін, Велєв, Тітаєвський, Лиховидько, Норенков, Сіліч, Брагар, Штогрін.

Ще трохи Кіриленка: гравці Карпат наближаються до оптимальних кондицій

Кто станет чемпионом Украины U-21 по итогам сезона-2019/2020?