Ворскла здобуває дебютну перемогу на турецьких зборах

Підопопічні Юрія Максимова провели свій черговий спаринг на навчально-тренувальному зборі. Полтавчани перемогли Насаф із Узбекистану (2:1). Це перша перемога для української команди у 2020 році

Юрій Максимов довірив місце у стартовому складі перевіреним, досвідченим бійцям. У другому таймі на полі з’явилися: 21-річний голкіпер Дмитро Різник, а також 19-річні захисники Якубу та Кане.

Полтавчани активно розпочали гру і вже у перші 15-ть хвилин відкрили рахунок у матчі. Відзначився гравець, який перебуває на перегляді. На 20-й хвилині Щербак подвоїв перевагу укаїнської команди. За декілька хвилин гравці Насафа змогли скоротити відставання у рахунку, проте на більше їх не вистачило.

У підсумку, Ворскла оформлює свою дебютну перемогу на зборах.

Фото vorskla.com.ua.

Ворскла (Україна) — Насаф (Узбекистан) — 2:1

Голи: гравець на перегляді (14), Щербак (20) гравець Насафа (28).

Ворскла (1-й  тайм): Ткаченко — Пердута, Баєнко, Чеснаков, Сапай, Артур, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Шехіч, Васін (Кулач, 25), Щербак.

Ворскла (2-й тайм): Різник — Якубу, Мартиненко, Альюн, Опанасенко, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Кане, Ребенок, Кулач, Степанюк.