Представники Прем’єр-Ліги розписали мирову на турецьких зборах

На навчально-тренувальному зборі у Туреччині зустрілися Маріуполь та ПФК Львів. Гра була досить напруженою і закінчилася результативною нічиєю — 1:1. Відзначаємо, що для азовців це був перший із двох запланованих спарингів за день

У стартовому складі Маріуполя з’явилися 20-річні захисники Назарій Муравський та Віктор Корнієнко, 21-річні захисники Владислав Биков та Ілля Путря, 20-річні півзахисники Микита Петерман та Антон Байдал. На заміну виходили: 18-річні захисники Кирило та Богдан Романюки і 18-річний нападник Станіслав Біблик.

Єгіше Мелікян зі старту випустив досвідчених футболістів. Вже у другій половині зустрічі у складі Львова вийшли 21-річний нападник Пернамбуко та 20-річний нападник Назарій Нич.

Як повідомляє офіційний сайт Маріуполя, з перших хвилин обидві команди заграли активно. Проте, перший м’яч у зустрічі був забитий наприкінці першого тайму. Ренан вивів Львів уперед.

У другому таймі Чурко з пенальті зрівняв рахунок. У підсумку, гра представників Прем’єр-Ліги завершилася нічиєю.

Молодь Маріуполя Романюк, Путря і Корнієнко (лежить) проти лева Сабіно. Фото fcmariupol.com.

Маріуполь — Львів — 1:1

Голи: Чурко (60, пенальті) — Ренан (44).

Маріуполь: Поспєлов — Муравський (Б. Романюк, 82), Дава (Сагуткін, 46), Биков (К. Романюк, 82), Путря, Петерман (Танковський, 46), Ігнатенко (Кірюханцев, 76), Корнієнко, Чурко, Байдал (Дудик, 46), Фомін (Біблік, 46).

Львів: Пеньков — Люлька, Борзенко, Братков, Приймак, Татарков, Богунов, Бопесо, Сабіно, Таварес, Олівейра.

У 2-му таймі вийшли: Гончар, Кравчук, Бусько, Клименчук, Нич, Ходаковський, Рожейро, Пернамбуко.