Команди Колоса Меморіал Щанова розпочали з поразок

Обидва колективи Колоса — U-19 та U-17 — у своїх стартових матчах Меморіалу Олександра Щанова зазнали поразок. Особливо прикро підопічним Олександра Поздєєва

Цього уїк-енду взяв старт ювілейний 10-й Меморіал Олександра Щанова, де змагаються 12 колективів.

У групі Б команда Колос U-19 провела два матчі. У суботу хлопці Олександра Поздєєва зіграли проти володаря Суперкубку Київської області-2019 СФК Сокіл (Михайлівка-Рубежівка) і вже на першій хвилині, а якщо точніше на 16 секунді, відкрили рахунок. Влучним ударом відзначився молодший син Руслана Костишина — Даня Костишин, повідомляє прес-служба Колоса.

Проте надалі більш досвідчені суперники підтвердили свій клас і забили у ворота юних ковалівців три м’ячі — у соколів відзначилися Окодува, Скаскевич та Васильєв. У підсумку — 3:1 на користь Сокола.

Сьогодні в Лютежі Колос U-19 зустрівся з командою Межигір’я (Нові Петрівці), яка грає у Чемпіонаті Київської області.

Матч був дійсно бойовим, ковалівці боролися гідно проти команди Сергія Солдатова (до речі, екс-наставник ФК Оболонь-Бровар), проте суперники двічі використали свої моменти та здобули перемогу з рахунком 2:0.

У третьому турі у суботу 15 лютого Колос U-19 зіграє проти команди Денгофф (Денихівка).

Інша команда ковалівського клубу Колос U-17 у першому турі групи А поступилася ДЮСШ-15 (Київ) — 0:7. Але такий розгромний рахунок не повинен вводити в оману — хлопці Євгенія Калиниченка провели за день два спаринги. Зранку була запланована контрольна зустріч с київським Динамо U-17. Після першого тайму того матчу ковалівці вигравали 2:0 і могли у другому таймі забивати ще. Але динамівцям вдалося зрівняти рахунок. Ковалівці розстроїлися і привезли собі гол на останній хвилині, поступившись у підсумку — 2:3.

Звісно, у матчі Меморіалу Щанова проти КДЮСШ-15 вже грав резерв Колосу U-17, хлопці, які до цього мали небагато ігрової практики, тому провал — 0:7 не виглядає дивним.

Наступний матч на турнірі пам’яті Заслуженого тренера України Олександра Щанова Колос U-17 проведе у суботу, 15 лютого проти свіжоспеченого переможця Меморіалу Олега Макарова Джуніорс (Шпитьки).

Враження Тренер Колоса U-19: «Меморіалом Макарова я дуже задоволений»

Кто станет чемпионом Украины U-19 по итогам сезона-2019/2020?