Карпати завдяки голу 21-річного Козака перемогли Металург із Узбекистану

Підопічні Романа Санжара здобули вольову перемогу у своєму четвертому спарингу на турецькому зборі. Львів’яни переграли Металург із Бекабада з рахунком 2:1. Відзначаємо переможний м’яч у виконанні 21-річного півзахисника Артема Козака

У стартовому складі карпатців на гру вийшли такі молоді гравці: 21-річний захисник Владислав Дубінчак,  19-річний півзахисник Остап Притула, 21-річний півзахисник Володимир Якімець, а також 19-річні нападники Ростислав Лях та Гішам Лейоус.

У другому таймі на полі з’явилися: 19-річний захисник Роман Слива, 21-річні півзахисники Олексій Хахльов,  Роман Толочко та Артем Козак, 17-річний півзахисник Юрій Тлумак, 19-річний нападник Кірил Кіриленка, а також 21-річний Жоао Дженнінгс.

Як повідомляє офіційний сайт клубу, дуже сильний вітер супроводжував гру. Українці невдало розпочали матч і вже у дебютні 15-ть хвилин пропустили. Проте, львів’янам вдалося не тільки зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. Спочатку, після чудової передачі 19-річного Остапа Приступи відзначився Дмитро Кльоц.  А на 70-й хвилині після прострілу Кіриленки свою нагоду використав 21-річний Артем Козак.

Карпати — Металург (Узбекистан) — 2:1

Голи: Кльоц (45), Козак (70) Абдулхаков (13).

Карпати:  Кудрик (Каніболоцький, 46) — Дубінчак (Слива, 65), Халл (Тлумак, 67), Мартінс, Якімець (Г. Пасіч, 32), Кльоц (Хахльов, 63), Назарина (Толочко, 69), Притула (Козак, 46), Лях (Танчик, 46), Лейоус (Дженнінгс, 46), Бойчук (Кіриленка, 70).

Металург: Лобанов — Таджієв,  Андрєєв, Отахонов, Шипілов, Кутибаєв, Чумак, Абдулхаков, Убайдуллаєв, Бобожонов, Ісаєв.