Валмієра з голом 19-річного нападника громить Спартакс: Желізко відіграв другий тайм (відео)

У матчі 26-го туру чемпіонату Латвії зустрічалися Спартакс та Валмієра. Поєдинок завершився перемогою Валмієри — 4:1. 20-річний український хавбек Іван Желізко вийшов на поле у другому таймі

Тренерський штаб Валмієри довірив місце у старті: 19-річному захиснику Віктору Александрову, 19-річному хавбеку Раймондсу Кроллісу, 21-річному хавбеку Дайсуку Якоті. У другому таймі у гру увійшов 20-річний півзахисник Іван Желізко.

На 38-й хвилині Гуйє вивів гостей уперед. На 60-й хвилині Ванба зрівняв рахунок. Проте, в останні півгодини гравці Валмієри забили ще тричі. Відзначалися: Соу, молодий нападник Кролліс, а ще одного разу Беренфілдс поцілив у власні ворота — 1:4.

Желізко вийшов на підмогу… Фото valmierafc.com.

Валмієра на даний момент посідає друге місце (58 очок), лідирує — РФШ (62).

Спартакс — Валмієра — 1:4

Голи: Ванба (60) — Гуйє (38), Беренфілдс (67, автогол), Соу (79), Кролліс (85).

Валмієра: Матревічс — Александров, Балодіс, Фалл, Гуйє (Соу, 59), Яунземс, Кролліс, Дакота, Мена (Пункулс, 82), Мурата, Ндойє (Желізко, 46).

Легіонери: 19-річний Кучерявий продовжує забивати за шотландський Бречин Сіті