Еліт ліга U-16: шалені перемоги Динамо й Металіста, Шахтар не виграв

Відбулися матчі 8 туру Еліт ліги ДЮФЛУ у віковій категорії U-16 (футболісти 2006 року народження). До вашої уваги всі результати минулого туру та огляд найцікавіших протистоянь. Відзначаємо щільність у турнірній таблиці третьої групи

Група 1

Після перемог над представниками західного регіону в двох попередніх турах чергової осічки зазнав Шахтар. Гірники зіграли внічию із ОК ім. І. Піддубного — 2:2. У складі Шахтаря відзначилися: Головачов та Новокрещенов.

Динамо познущалося над ДЮСШ ФА Тернопіль — 7:0. Забивали: Захарченко, Білий (двічі), Кузик (двічі), Дикий та Пашко (пенальті). Завдяки цьому Динамо відірвалося від Шахтаря вже на 10 очок.

У ще одному матчі Волинь зіграла внічию з ДЮСШ-26 — 2:2.

8 тур

23.10.2021

ОК ім. І. Піддубного (Київ) — Шахтар (Донецьк) — 2:2 (відео)

Динамо (Київ) — ДЮСШ ФА Тернопіль — 7:0 (відео)

Волинь (Луцьк) — ДЮСШ-26 (Київ) — 2:2 (відео)

Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ)

ОК ім. І. Піддубного (Київ) — Волинь (Луцьк)

Група 2

Футболісти Металіста вдруге в сезоні познущалися над Барсою — 11:0. За два матчі харків’яни забили 20 (!) м’ячів і жодного не пропустили.

Фото metalist.ua.

Вихованці ДАФ Дніпро у непростому матчі здолали Зміну-Оболонь — 3:2.

Атлет на виїзді не залишив шансів ФА Арсенал — 4:1. Команда Андрія Заболотного припустилася прикрої помилки в обороні та на 17-й хвилині дозволила Атлету вийти вперед. Лівий захисник канонірів втратив Дзендзюра і той вийшов на голкіпера та переграв Столбуна. Майже відразу Атлет закріпив свою перевагу: знову помилка лівого флангу оборони, Дзендзюр вийшов на ударну позицію та лівою пробив у ближній верхній кут.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Господарям допоміг стандарт. Подача з флангу не завершилася акцентованим ударом від канонірів, але м’яч у центрі штрафного підхопив Гопкало та відмінним пострілом зробив рахунок 1:2. Утім, Топіха та Шаповалов довели рахунок до розгромного — 1:4. Ця перемога дозволила Атлету обійти Зміну-Оболонь та вийти на третє місце.

8 тур

23.10.2021

Зміна-Оболонь (Київ) — ДАФ Дніпро — 2:3 (відео)

Металіст (Харків) — Барса (Суми) — 11:0 (відео)

ФА Арсенал (Київ) — ДЮСШ Атлет (Київ) — 1:4 (відео)

ДАФ Дніпро — Металіст (Харків)

Зміна-Оболонь (Київ) — ФА Арсенал (Київ)

Група 3

Впевнена перемога над ДЮСШ Металург дозволила Маріуполю випередити конкурента і очолити турнірну таблицю. Гра завершилася із рахунком — 4:0.

Осічкою запоріжців скористалися гравці ДВУФК, які на виїзді розбили Чорноморець — 4:0.

У ще одному матчі групи ДЮФК Чорноморець переграв Інтер — 2:0.

Дуже цкавою є ситуація у турнірній таблиці після восьмого туру. У лідерів по 17 очок, а у третьої і четвертої команди — по 14. Вся боротьба ще попереду.

8 тур

23.10.2021

Чорноморець (Одеса) — ДВУФК (Дніпро) — 0:4 (відео)

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 2:0 (1 тайм, 2 тайм)

ФК Маріуполь — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 4:0 (відео)

30.10.2021

Інтер (Дніпро) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя)

ДВУФК (Дніпро) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)

Чорноморець (Одеса) — ФК Маріуполь

Група 4

В центральному матчі туру Мункач переміг лідера — львівський Рух — та помінявся з ним місцями в турнірній таблиці. Гра завершилася із рахунком — 2:1. Рух першим зумів реалізувати свою нагоду, скориставшись помилкою  воротаря, який намагався перекинути гравця Руху Штокала, однак, не вийшло — Тарас в дотик пробив в дальній кут.

В другому таймі вже через 4 хвилини після відновлення гри капітан Мункача Карпів завдяки колективному пресингу завдав прицільному удару у дальній кут й відновив рівновагу. А на 54-й хвилині матчу найкращий бомбардир групи Максим Хімінець вдало головою замкнув передачу Володимира Герца, який перед цим зумів переграти двох гравців львівської команди.

ФК Львів впевнено переграв ВІК-Волинь — 2:0. Забивали: Білак та Лехів.

У ще одному матчі групи УФК-Карпати  розбили СДЮСШОР Прикарпаття — 4:0.

8 тур

23.10.2021

Мункач (Мукачево) — АФ Рух (Львів) — 2:1 (відео)

УФК-Карпати (Львів) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 4:0 (відео)

ФК Львів — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський) — 2:0 (відео)

30.10.2021

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ВІК-Волинь (Володимир-Волинський)

АФ Рух (Львів) — УФК-Карпати (Львів)

Мункач (Мукачево) — ФК Львів.

Еліт ліга U-16сьома поспіль перемога Металіста, шалена щільність у таблиці групи 3