Плакса приносить Маріуполю U-19 сенсаційну перемогу над Динамо (відео)

У стартовому матчі 13-го туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Маріуполь та Динамо. Гра проходила на НТБ Маріуполь. Протистояння завершилося сенсаційною мінімальною перемогою Маріуполя — 1:0

Вже на третій хвилині господарі несподівано відкрили рахунок у матчі. 19-річний хавбек Родіон Плакса красивим ударом з-за меж штрафної площі змушує капітулювати Моргуна — 1:0. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У другому таймі кияни насідали на ворота суперників, але втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч не могли. Господарі організовано захищалися.

У підсумку, матч завершився сенсаційною перемогою Маріуполя.

Маріуполь U-19 — Динамо U-19 — 1:0

Гол: Родіон Плакса (3).

Маріуполь U-19: Жук — Поталов, Босанчич (Козицький, 46; Фурсенко, 88), Саєнко, Недес, Кошкош, Плакса, Хромей, Філонов (Хімічев, 46), Махиня, Савін (Радченко, 74).

Тренер: Сергій Грибанов.

Динамо U-19: Моргун — Вівчаренко, Боль, Яцик, Попов, Бенедюк, Царенко, Дячук, Бражко (Горбач, 79), Малиш (Скрипник, 71), Блізніченко (Шулянський, 67).

Тренер: Ігор Костюк.

Чемпіонат U-19: Шахтар бере своє, Металіст 1925 вистоїть перед Зорею?