Із хет-триком захисника: Зоря U-19 набила Десні дев’ять (відео)

В одному із сьогоднішніх матчів 10-го туру юнацького чемпіонату зустрічалися команда, що наздоганяє чільну шістку, і абсолютний аутсайдер турніру — Десна й досі не взяла жодного очка

Ще до перерви господарі погіршили й без того катастрофічну різницю забитих і пропущених Десною м’ячів (5—37): тричі при цьому відзначився 19-річний захисник Нагнойний. Особливо ефектним був перший гол: дальнім ударом зі штрафного. Цікаво, що досі у семи матчах турніру Денис забив лише одного разу.

Голеадор Нагнойний (№10). Фото фейсбук Десни.

У перерві тренер гостей Вадим Мельник замінив одразу трьох своїх футболістів, а Зоря продовжила забивати, паралельно й собі випускаючи свіжих гравців. Два останні голи на рахунку саме її джокерів.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Зоря U-19 — Десна U-19 — 9:0

Голи: Денис Нагнойний (10, 17, 43), Максим Сміян (39, пенальті), Денис Зібницький (47, у свої ворота), Гільєрме (55), Даниїл Алефіренко (59), Артем Лєгостаєв (72), Данило Басовський (90+1).

Зоря U-19: Жилкін —  Кисіль (Баранов, 77), Дудник (Басовский, 71), Токар, Байрук, Долбнєв, Сміян, Нагнойний, Хлань (Лєгостаєв, 62), Алефіренко (Вирич, 62), Гільєрме (Титаренко, 62).

Тренер: Василь Баранов.

Десна U-19: Сидоренко — Пащенко (Кабушка, 30; Харченко, 71), Макаренко, Коршун, Шейко (Божок, 46), Запека, Легкобит, Зібницький, Безгубченко (Посмашний, 46), Ермеідіс, Хацкевич (Гавриленко, 46).

Тренер: Вадим Мельник.

Чемпіонат U-19: зупинивши Рух, динамівці спробують наздогнати Шахтар