Дніпро-1 завдяки ранньому голу героя Євро переграє Львів

У матчі десятого туру УПЛ зустрічалися Львів та Дніпро-1. Поєдинок проходив на Арені Львів. Відзначаємо присутність у стартовому складі Дніпра-1 одного гравця, який входить до реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Дніпра-1 — 1:0

У стартовому складі Львова не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 19-річний захисник Борис Крушинський, 21-річний хавбек Станіслав Сорокін та 21-річний нападник Артур Ременяк.

Ігор Йовічевіч з перших хвилин випустив 21-річного хавбека Олександра Назаренка. У запасі залишилися: 19-річний хавбек Арсеній Батагов, 17-річний хавбек Єгор Ярмолюк.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Вже на другій хвилині гості відкрили рахунок. Довбик наважився на удар з гострого кута і не прогадав — 0:1. Як виявилося, цей забитий м’яч став єдиним у першому таймі.

Після перерви у гру увійшов Крушинський. На 65-й хвилині у гру увійшов Ременяк, а на 72-й — Сорокін. На 74-й хвилині міг забивати Ременяк, але з ударом Артура впорався голкіпер. На 80-й хвилині м’яч після удару Ернеста влучив у стійку. Львів активно грає наприкінці зустрічі, але забити господарі не можуть.

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Дніпра-1.

Львів — Дніпро-1 — 0:1

Гол: Довбик (2).

Львів: Ільющенков — Бусько (Ернест, 46), Романчук, Якімець, Політило (Сорокін, 72), Шина (Крушинський, 46), Грисьо (Альваро, 66), Нич (Ременяк, 65), Зозуля, Чір’як, Брікнер.

Дніпро-1: Кожокару — Кравченко (Нельсон, 73), Адамюк, Сваток, Дубінчак, Ігнатенко, Піхальонок, Гуцуляк (Русин 80), Джурасек (Ді Франко, 68), Назаренко (Лучкевич, 73), Довбик.

Чемпіонат U-19 Юніори Дніпра-1 виграли у Львові й втекли від конкурента (відео)