Колос із 19-річним Фесюном переграє Чорноморець

У стартовому на сьогодні матчі десятого туру УПЛ зустрічалися Колос та Чорноморець. Гра проходила у Ковалівці, на стадіоні Колос. Відзначаємо появу у стартових складах команд шістьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою ковалівців — 2:1

Тренерський штаб Колоса з перших хвилин випустив 19-річного голкіпера Кіріла Фесюна.

У складі Чорноморця на полі з’явилися: 20-річний захисник Валерій Дубко, 20-річний хавбек Микола Михайленко, 20-річний хавбек Георгій Цітаішвілі, 21-річний форвард Євгеній Ісаєнко та 19-річний нападник Владислав Ванат.

У запасі залишилися: 19-річний воротар Данило Варакута, 20-річний захисник Крістіан Біловар, 19-річний захисник Даніл Скорко, 21-річний хавбек Петро Долгов, 19-річний захисник Юрій Тлумак, 21-річний хавбек Богдан Білошевський та 19-річний хавбек Максим Брагару.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 15-й хвилині господарі відкрили рахунок. Відзначився досвідчений нападник Лисенко — 1:0. На 29-й хвилині підопічні Мороза зрівняли рахунок. Вантух прострілив, а Смирний забив — 1:1. Команди пішли на перерву за нічийного результату.

На 59-й хвилині ковалівці збільшили свою перевагу. Сітчінава подав, а Ренан забив — 2:1. На 82-й хвилині у гру увійшов Брагару. Відігратися одесити так і не змогли. Матч завершився перемогою Колоса.

Колос — Чорноморець — 2:1

Голи: Лисенко (15), Ренан (59) — Смирний (29).

Колос: Фесюн — Ільїн, Павловець, Новак, Чорноморець, Саків (Петров, 50), Задоя, Нурієв (Мілько, 73), Костишин, Чурко (Ренан, 58), Лисенко (Сітчінава, 58).

Чорноморець: Кучерук — Кадірі, Дубко, Вантух, Путря, Михайленко, Ісаєнко, Смирний, Цітаішвілі, Авагімян (Брагару, 82), Ванат (Бугай, 77).

Чемпіонат U-19 Чорноморець не програв у Калинівці й зберіг двоочковий відрив від Колоса (відео)