Чемпіонат U-19: Динамо у подвійній більшості переграє Рух у центральному матчі туру (відео)

У матчі дев’ятого туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Рух та Динамо. Гра проходила у Винниках, на стадіоні ім. Богдана Маркевича. Гра завершилася перемогою киян — 2:1

Безумовно, цей матч можна було вважати центральним у турі. Зустрічалися претенденти на найвищі місця.

На 31-й хвилині кияни відкрили рахунок. Після прострілу Олександра Яцика відзначився Діалло — 0:1. Захиснику Руху залишили на самоті сенегальця. За мінімальної переваги Динамо команди пішли на перерву.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 62-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Динамо за фол Вівчаренка проти Карабіна. Одинадцятиметровий вирішив пробивати Карабін, але його удар парирував Моргун. Проте, першим на добиванні опинився Марко Сапуга — 1:1.

На 70-й хвилині кияни знову вийшли уперед. Діалло прострілив, а Шулянський забив у порожні ворота — 1:2. На 72-й хвилині арбітр вилучив Сапугу, а за кілька хвилин — і Слюбика. Таким чином, львів’яни залишилися у меншості.

Фото fcrukh.com.

У підсумку, гра завершилася перемогою Динамо.

Рух U-19 — Динамо U-19 — 1:2

Голи: Марко Сапуга (62) — Самба Діалло (31), Артем Шулянський (70).

На 62-й хвилині Ярослав Карабін не реалізував пенальті (воротар).

Вилучення: Марко Сапуга (72), Богдан Слюбик (74).

Рух U-19: Ледвій — Слюсар, Слюбик, Холод, Савчук, Варфоломєєв, Сапуга, Пастух (Федор, 60), Непейпієв (Кітела, 78), Карабін, Шостак (Де Розаріо, 52).

Тренер: Віталій Пономарьов.

Динамо U-19: Моргун — Вівчаренко, Боль, Яцик, Попов (Горбач, 54), Бенедюк, Царенко (Мегді, 90+2), Дячук, Бражко (Мельніченко, 90+2), Діалло (Малиш, 78), Шулянський (Блізніченко, 90+2).

Тренер: Ігор Костюк.

Чемпіонат U-19: Рух збирається взяти медалі, та спочатку треба взяти очки у Динамо