Гол 19-річного вихованця Шахтаря не провів Минай далі у Кубку

У матчі 1/16 фіналу Кубка України зустрічалися Альянс та Минай. Гра завершилася перемогою господарів — 3:2. Відзначаємо забитий м’яч 19-річного нападника Миная Едварда Кобака

Тренерський штаб Альянсу з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. На 90+1 хвилині у гру увійшов 19-річний нападник Артем Шпирьонок.

Тренерський штаб Миная довірив місце у складі: 21-річному захиснику Міславу Матічу, 21-річному хавбеку Антону Байдалу, 20-річному хавбеку Роману Бодні й 19-річному нападнику Едварду Кобаку. У другому таймі у гру увійшов 19-річний хавбек Ельдар Кулієв.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На початку зустрічі закарпатська команда відзначилася двічі. Результативні удари на рахунку Едварда Кобака і Олега Вишневського. Відзначимо, що для Кобака це дебютний м’яч.

Однак Альянс не здався і відігрався ще в першому таймі зусиллями Руслана Пісного та Сергія Загінайлова. У кінцівці зустрічі Орест Лебеденко приніс перемогу клубу з Першої ліги.

20-річний Бодня з партнерами перевагу не втримали. Фото фейсбук Альянсу.

Альянс — Минай — 3:2

Голи: Пісний (16), Загинайлов (42), Лебеденко (83) — Кобак (6), Вишневський (11).

Альянс: Єфанов — Пікуль, Неплях (Осадчий, 70), Пісний, Рогозинський, Лебеденко, Піднебенной (Карноза, 66), Ярошенко (Лучик, 70), Шмигельський (Сидоренко, 66), Агапов, Загинайлов (Шпирьонок, 90+1).

Минай: Пеньков — Багайоко, Векляк, Матіч, Книш (Гончар, 86), Байдал, Бодня (Лиховидько, 60), Петрусенко (Хахльов, 81), Коваленко (Білоног, 60), Кобак (Кулієв, 60), Вишневський.