Вікентій Волошин: забивати приємно, але головне, щоб команда перемагала

20-річний півзахисник Десни Вікентій Волошин поділився враженнями від матчу 1/16 фіналу Кубка України проти Металіста (1:2). Відзначимо, що молодий хавбек у цьому поєдинку відзначився забитим м’ячем

Півзахисник Десни Вікентій Волошин в ефірі ТК Футбол поділився емоціями після поразки від Металіста (1:2) в Кубку України.

— Емоції дуже негативні — суддя в принципі зламав гру на початку другого тайму, не поставлений був чистий пенальті. Коли Металіст впевнено грає всю гру руками у своєму штрафному —  важко так грати.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

В принципі дуже добре почали, повинні були в першому таймі забивати 2-3 чистих м’ячі, але не забили. Забили тільки один гол, потрібно було більше забивати, щоб не було цих суддівських помилок.

Забивати, звісно, приємно, але головне, щоб команда вигравала. На жаль, цього сьогодні не було.

Фото фейсбук Металіста.

— Ви вважаєте, що арбітр винен?

— Повністю арбітр.

— Яка атмосфера в роздягальні?

— Звичайно, негативна. Постараємося налаштуватися добре на наступну гру.

Лауреати Воротар Шахтаря — вже не кращий молодий футболіст України за підсумками місяця