Кубок України: гол 20-річного Волошина не врятував Десну від поразки у матчі з Металістом

У матчі 1/16 фіналу Кубка України зустрічалися Металіст та Десна. Гра завершилася перемогою харків’ян — 2:1. Відзначаємо забитий м’яч 20-річного хавбека Десни Вікентія Волошина

Тренерський штаб Металіста з перших хвилин випустив 21-річного захисника Богдана Пороха.

Тренерський штаб Десни довірив місце у старті 20-річному хавбеку Вікентію Волошину.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На останній хвилині першого тайму гості вийшли уперед. Вікентій Волошин реалізував вихід один на один — 0:1. У другій половині зустрічі підопічні Кучера перевернули все з ніг на голову. Спочатку після асисту Танчика відзначився новачок Металіста Харріс — 1:1. На 88-й хвилині після подачі з кутового Мізюк вириває перемогу для харків’ян. Таким чином, далі крокує клуб із Першої ліги.

Металіст — Десна — 2:1

Голи: Харріс (73), Мізюк (88) — Волошин (45).

Металіст: Каневцев — Романюк, Мізюк, Порох, Шопін, Сарапій (Демченко, 46), Танковський (Поступаленко, 59), Підлепенець (Харріс, 59), Фомін (Балулі, 46), Танчик, Пейшото.

Десна: Мисак — Жук, Ковтун, Болбат (Арвеладзе, 57), Домбровський, Калітвінцев, Картушов, Волошин (Тотовицький, 57), Завійський, Селін, Дегтярьов (Будківський, 57).

Чемпіонат УПЛ. 8 тур: перші голи та дебюти кандидатів до молодіжної збірної України

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?