Еліт ліга U-17: звитяги Динамо та Шахтаря, третя поспіль нічия сумської Барси

Минулими вихідними були зіграні матчі третього туру Еліт ліги ДЮФЛУ. Проект Золотий Талант знайомить із результатами туру у віковій категорії U-17 (футболісти 2005 року народження) та розповідає про найцікавіші протистояння. Звертаємо увагу на треті поспіль перемоги Динамо та Шахтаря, а також розгромну перемогу Мункача над СДЮСШОР Прикарпаття — 7:0

Група  1

Свою третю поспіль перемогу у сезоні здобули гравці київського Динамо. Кияни не залишили жодних шансів ДЮСШ-26 — 4:0. Вже на п’ятій хвилині господарі відкрили рахунок. Михайлів віддав на Кремчаніна і Дмитро спокійно переграв голкіпера. На 62-й хвилині Динамо забило другий м’яч. Артем Грохольський який вийшов на заміну, вдало пішов у пресинг біля чужого штрафного, перехопив м’яча, вийшов на рандеву з голкіпером і відправив м’яч повз нього до сітки.

Динамівці продовжили великими силами атакувати суперника, який притиснувся до своїх воріт, і вже за сім хвилин довели рахунок до розгромного. Після навісу з правого флангу ніхто не влучив по м’ячу окрім Олексія Гусєва, який дуже вчасно побіг на дальню стійку і замкнув передачу.

А на останній хвилині основного часу Гусєв оформив дубль, завершивши класну багатоходівку біло-синіх. Одним дотиком він прийняв м’яча, а другим, не опускаючи на землю, з кута воротарського відправив до сітки — 4:0.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Не відстають від киян гравці Шахтаря. Гірники також йдуть у сезоні без втрат. У третьому турі Шахтар у результативному матчі на виїзді переграв Волинь — 3:2. За гірників забивали: Янович та двічі Демченко.

У ще одному матчі групи ОК ім. Піддубного та ДЮСШ ФА Тернопіль переможця не виявили — 2:2.

3 тур

Волинь (Луцьк) — Шахтар (Донецьк) — 2:3

ОК ім. Піддубного (Київ) — ДЮСШ ФА Тернопіль — 2:2 (відео)

Динамо (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) — 4:0 (відео)

Наступний тур (4)

25.09.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль — ДЮСШ-26 Київ

Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ)

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Волинь (Луцьк)

Група 2

Свою другу у сезоні перемогу здобули гравці ДАФ Дніпро, які на виїзді переграли ФА Арсенал — 3:1. Ця перемога дозволила дніпрянам закріпитися на першому місці. У складі киян забив Бондаренко.

Ніяк не може виграти сумська Барса. Команда вже третій матч поспіль грає внічию. Цього разу сумчани розписали мирову зі Зміною-Оболонь — 0:0.

У ще одному матчі туру Металіст та ДЮСШ Атлет також переможця не виявили — 0:0.

3 тур

Металіст (Харків) — ДЮСШ Атлет (Київ) — 0:0 (відео)

Зміна-Оболонь (Київ) — Барса (Суми) — 0:0 (відео)

ФА Арсенал (Київ) — ДАФ Дніпро — 1:3 (відео)

25.09.2021

Барса (Суми) — ДЮСШ Атлет (Київ)

ДАФ Дніпро — Металіст (Харків)

Зміна-Оболонь (Київ) — ФА Арсенал (Київ)

Група 3

У центральному матчі групи Маріуполь та ДВУФК розписали безгольову нічию. Відзначимо, що для лідерів групи це перші втрачені залікові пункти у сезоні.

Одеський Чорноморець у домашньому матчі розгромив Інтер — 4:1. Для одеситів це дебютна у сезоні перемога. У ще одному матчі групи ДЮСШ Металург на виїзді переграла ДЮФК Чорноморець — 3:2. Одесити поки що залікових пунктів не набирали.

Фото chernomorets.odessa.ua.

3 тур

Маріуполь — ДВУФК (Дніпро) — 0:0 (відео)

Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 4:1

ДЮФК ФК Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 2:3 (1 тайм, 2 тайм)

25.09.2021

ДВУФК (Дніпро) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)

Чорноморець (Одеса) — Маріуполь

26.09.2021

Інтер (Дніпро) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя)

Група 4

Впевнено розпочали сезон гравців УФК-Карпати. Львів’яни минулими вихідними здобули третю у сезоні перемогу, здолавши ВІК-Волинь — 2:1.

Найбільш розгромну перемогу у турі в цілому здобули гравці Мункача, які вдома забили аж 7 (!) м’ячів останній команді групи СДЮСШОР Прикарпаття — 7:0. Забивали: Райлян, Пищур (двічі), Дрезналь (двічі), Пономаренко та Астаф’єв.

Фото mfa-munkach.com.ua.

У ще одному матчі групи Львів та Рух розписали гольову мирову — 2:2. Підопічні Анатолія Беляя першими пропустили, але ще у доданий до першого тайму час заробили право на пенальті, який реалізував Бойко. У другій 45-хвилинці номінальні господарі вдруге вийшли вперед. Але жовто-чорні відновили паритет вже через 7 хвилин. Відзначився Панченко.

3 тур

Львів — АФ Рух (Львів) — 2:2 (відео)

Мункач (Мукачево) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 7:0 (відео)

УФК-Карпати (Львів) — ВІК-Волинь (В.-Волинський) — 2:1

25.09.2021

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ВІК-Волинь (В.-Волинський)

АФ Рух (Львів) — УФК-Карпати (Львів)

Мункач (Мукачево) — Львів.

Чемпіонат УПЛ. 8 тур: перші голи та дебюти кандидатів до молодіжної збірної України