Еліт ліга U-15: перемоги Шахтаря та Динамо, розгромна звитяга Металіста

Відбулися матчі третього туру Еліт ліги ДЮФЛУ. Проект Золотий Талант знайомить з результатами туру у віковій категорії U-15 (футболісти 2007 року народження) та розповідає про найцікавіші протистояння. Звертаємо увагу на треті поспіль перемоги Шахтаря та Динамо

Група 1

Київське Динамо здобуло третю поспіль перемогу у сезоні. Кияни переграли ДЮСШ-26 — 2:0. Ледь розпочався матч, а підопічні Юрія Дмитруліна та Євгена Лозинського вже повели в рахунку. Озимай класним пасом із центру поля вивів Попова віч-на-віч із воротарем по місцю лівого інсайда, і Богдан точно пробив у кут.

Мінімальний рахунок тримався до кінцівки першого тайму. А там після перехоплення в центрі поля пішла передача до штрафного, захисник гостей не зміг вибити м’яча, і Богданов ударом метрів і 12-ти пробив повз голкіпера — 2:0.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Не відстають від свого головного конкурента гравці Шахтаря. Гірники на виїзді переграли луцьку Волинь — 4:2. За Шахтар забивали: Кривцов, Ніколенко, Гармаш (двічі).

У ще одному матчі туру ОК ім. Піддубного та ДЮСШ ФА Тернопіль м’ячів не забивали.

3 тур

ОК ім. Піддубного (Київ) — ДЮСШ ФА Тернопіль — 0:0 (відео)

Волинь (Луцьк) — Шахтар (Донецьк) — 2:4

Динамо (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) — 2:0 (відео)

4 тур

25.09.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль — ДЮСШ-26 Київ

Шахтар (Донецьк) — Динамо (Київ)

ОК ім.І.Піддубного (Київ) — Волинь (Луцьк)

Група 2

У центральному матчі туру зустрічалися лідери групи: ФА Арсенал та ДАФ Дніпро. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. У складі киян забив Мартинюк. Для команд це перші втрати залікових пунктів.

Зміна-Оболонь у домашньому матчі переграла Барсу — 2:0.

У ще одному матчі туру Металіст розбив ДЮСШ Атлет — 5:0. Для харків’ян це дебютна у сезоні перемога.

3 тур

Зміна-Оболонь (Київ) — Барса (Суми) — 2:0 (відео)

ФА Арсенал (Київ) — ДАФ Дніпро — 1:1 (відео)

Металіст (Харків) — ДЮСШ Атлет (Київ) — 5:0 (відео)

4 тур

25.09.2021

Барса (Суми) — ДЮСШ Атлет (Київ)

ДАФ Дніпро — Металіст (Харків)

Зміна-Оболонь (Київ) — ФА Арсенал (Київ)

Група 3

Вперше у сезоні залікові пункти втратили гравці ДЮФК Чорноморець. Одесити у домашньому матчі розписали безгольову нічию з ДЮСШ Металург.

Скористалися осічкою конкурента гравці ДВУФК, які на виїзді мінімально здолали Маріуполь — 1:0.

У ще одному матчі туру Чорноморець не залишив шансів Інтеру — 3:1.

Фото chernomorets.odessa.ua.

3 тур

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 0:0 (1 тайм, 2 тайм)

Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 3:1

Маріуполь — ДВУФК (Дніпро) — 0:1 (відео)

4 тур

25.09.2021

ДВУФК (Дніпро) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)

Чорноморець (Одеса) — Маріуполь

26.09.2021

Інтер (Дніпро) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя)

Група 4

З трьох перемог розпочав сезон Мункач. Минулими вихідними колектив із Мукачево здолав СДЮСШОР Прикарпаття — 5:0. Забивали: Тищук (двічі), Мопак, Мамонов. Ще одного разу Бицак забив у власні ворота.

Львів та АФ Рух розписали мирову — 2:2. Команда Ельнура Валєєва вдало розпочала гру проти Львова —  у середині першого тайму Угринчук відкрив рахунок у матчі. А наприкінці першої половини зустрічі Денисов з пенальті подвоїв перевагу жовто-чорних. У другому таймі Львів зміг відігратися.

У ще одному матчі туру УФК-Карпати мінімально переграли ВІК-Волинь — 1:0.