Крутий подарунок: Динамо U-19 знищує Бенфіку у стартовому матчі ЮЛЧ

У поєдинку першого туру групи Е Юнацької ліги УЄФА зустрічалися Динамо U-19 та Бенфіка U-19. Гра проходила на стадіоні Динамо ім. Лобановського. Матч завершився розгромною перемогою української команди — 4:0

Кияни активно розпочали гру і вже на 8-й хвилині відкрили рахунок. Волошин навісив зі штрафного, а Боль відправив м’яча у сітку — 1:0. На 28-й хвилині міг забивати Попов, але нападник киян з вигідної позиції не влучив у ворота. На 38-й хвилині гості могли відігратися, але Резенде з трьох метрів пробив вище воріт. На останній хвилині тайму після удару Камари довелося вступати у гру Нещерету — 1:1. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Динамо.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

На 63-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Бенфіки за фол на Діалло. Одинадцятиметровий реалізував Бражко — 2:0. На 79-й хвилині кияни довели рахунок до розгромного. Відзначився Назар Волошин — 3:0. Буквально за хвилину Самба Діалло відправив четвертий м’яч у ворота Бенфіки. Фантастична гра киян.

Фото fcdynamo.com.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Динамо. Блискучий старт для команди Костюка, який сьогодні, до речі, святкує день народження — тренеру виповнилося 46 років.

Динамо U-19 — Бенфіка U-19 — 4:0

Голи: Боль (8), Бражко (65, пенальті), Волошин (79), Діалло (80).

Динамо U-19: Нещерет — Бенедюк, Боль, Дячук, Вівчаренко — Бражко (Мельниченко, 90) — Волошин (Слесар, 84), Царенко (Скрипник, 84), Яцик, Діалло (Танчак, 89) — Попов (Горбач, 84).

Бенфіка U-19: Соареш — Родригеш, Араужу, Сілва, Томе — Сантос (Матос, 84), Евшенак, Нету (Фелікс, 62) — Камара (Невес, 84), Резенде (Морейра, 62), Ндоур (Семеду, 46).

Враження Таловеров: нам заборонено фотографуватися із болільниками

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)