Еліт ліга U-15: переконливий старт Динамо, Шахтаря та ФА Арсенал

Зіграно матчі другого туру Еліт ліги ДЮФЛУ. Проект Золотий Талант повідомляє про результати туру у віковій категорії U-15 (футболісти 2007 року народження). Звертаємо увагу на розгромні перемоги Динамо та Шахтаря, а також другу поспіль звитягу ФА Арсенал

Група 1

Київське Динамо не залишило шансів ДЮСШ ФА Тернопіль. Матч завершився перемогою киян — 5:0. Забивали: Ільченко, Попов, Богданов (двічі), Дорошенко. Відзначимо, що кияни не реалізували у цьому матчі два пенальті. Не забили Ільченко та Човгаленко.

Тернополяни догравали гру у меншості, через вилучення на 45-й хвилині.

Донецький Шахтар не залишив шансів ОК ім.Піддубного — 5:0. Забивали: Ухань, Діденко, Оліченко, Стрільчук, Гармаш.

У ще одному матчі групи Волинь на виїзді переграла ДЮСШ-26.

2 тур

ДЮСШ ФА Тернопіль — Динамо (Київ) — 0:5 (відео)

Шахтар (Донецьк) — ОК ім. Піддубного (Київ) — 5:0 (відео)

Група 2

Свою другу у сезоні перемогу здобули гравці ФА Арсенал, які мінімально переграли ДЮСШ Атлет — 1:0. Перемогу канонірам приніс Данило Лук’янчук. Хавбек виявився спритнішим за всіх при подачі від кутового прапора і головою відправив м’яча у сітку.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Сумська Барса та Металіст розписали мирову, у ще одному матчі групи футболісти ДАФ Дніпро переграли Зміну-Оболонь.

2 тур

ДАФ Дніпро — Зміна-Оболонь (Київ) — 3:1 (відео)

ДЮСШ Атлет (Київ) — ФА Арсенал (Київ) — 0:1 (відео)

Барса (Суми) — Металіст (Харків) — 1:1

18.09.2021

Зміна-Оболонь (Київ) — Барса (Суми)

ФА Арсенал (Київ) — ДАФ Дніпро

Металіст (Харків — ДЮСШ Атлет (Київ)

Група 3

Другу поспіль перемогу здобули гравці ДЮФК Чорноморець, які переграли дніпровський Інтер. Гравці ДВУФК розгромили Чорноморець — 4:0. А ще в одному матчі групи ДЮСШ Металург та Маріуполь м’ячів не забивали.

2 тур

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Маріуполь — 0:0 (відео)

ДВУФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса) — 4:0

Інтер (Дніпро) — ДЮФК Чорноморець (Одеса) — 1:4 (відео)

18.09.2021

Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро)

Маріуполь — ДВУФК (Дніпро)

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя)

Група 4

Мункач на виїзді переграв АФ Рух — 2:1. Жовто-чорні активніше розпочали зустріч та мали кілька небезпечних моментів на старті матчу, проте пропустили першими. Вже на початку другого тайму Черкес прямим ударом з кутового відновив паритет у поєдинку. А на останніх хвилинах матчу арбітр призначив пенальті у ворота Руху. Харечко не зміг відбити удар, тому — перша поразка команди Ельнура Велієва у сезоні.

Львів на виїзді здолав ВІК-Волинь. У ще одному матчі туру СДЮСШОР Прикарпаття та УФК-Карпати м’ячів не забивали.

2 тур

АФ Рух (Львів) — Мункач (Мукачево) — 1:2 (відео)

ВІК-Волинь (В.-Волинський) — Львів — 0:1

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — УФК-Карпати (Львів) — 0:0

18.09.2021

Мункач (Мукачево) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ)

Львів — АФ Рух (Львів)

УФК-Карпати (Львів) — ВІК-Волинь (В.-Волинський).

Еліт ліга U-16: Динамо та Мункач забили у ворота суперників аж 13 голів на двох

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)