Еліт ліга U-16: Динамо та Мункач забили у ворота суперників аж 13 голів на двох

Зіграно матчі другого туру Еліт ліги ДЮФЛУ. Проект Золотий Талант повідомляє про результати туру у віковій категорії U-16 (футболісти 2006 року народження). Звертаємо увагу на розгромні перемоги Динамо, Мункача, Металіста, Зміни-Оболоні та ДАФ Дніпро

Група 1

Київське Динамо набило аж 7 (!) м’ячів у ворота ДЮСШ-26. За Динамо забивали: Пономаренко, Осипенко, Шевченко, Калин, Захарченко, Хмельовський. Ще одного разу у власні ворота забив Бондаренко. Загалом, кияни за два матчі забили вже 15-ть разів.

Фото fcdynamo.com.

ОК ім. Піддубного у результативному матчі переграв ДЮСШ Тернопіль — 3:2.

У ще одному матчі групи Шахтар мінімально здолав Волинь — 1:0. Єдиний м’яч забив Сметана.

2 тур

Волинь (Луцьк) — Шахтар (Донецьк) — 0:1

ОК ім. Піддубного (Київ) — ДЮСШ Тернопіль — 3:2

Динамо (Київ) — ДЮСШ-26 (Київ) — 7:0 (відео)

Наступний тур (3)

18.09.2021

ДЮСШ-26 Київ — Волинь (Луцьк)

Шахтар (Донецьк) — ОК ім.І.Піддубного (Київ)

29.09.2021

ДЮСШ ФА Тернопіль — Динамо (Київ)

Група 2

Харківський Металіст не залишив жодних шансів ДЮСШ Атлет. Зміна-Оболонь розгромила сумську Барсу — 7:1. Для киян це дебютна у сезоні перемога.

У ще одному матчі групи ДАФ Дніпро на виїзді здолав ФА Арсенал. У першому таймі Арсенал здорово оборонявся, нав’язував свою гру дніпрянам, діяв компактно і злагоджено. На виходах впевнено грав Столбун, а підібратися до воріт по центру, не використовуючи фланги та подачі, у Дніпра не виходило. Проте, в кінцівці тайму каноніри не витримали і пропустили одну єдину атаку, яка все зумовила. Спочатку гості потрапили в каркас, м’яч відлетів у поле, його підібрав Чаван, увійшов в штрафну і пробив у кут.

Гол у роздягальню вдарив по психології хлопців, після перерви вони пішли відіграватися, але в підсумку пропустили ряд контратак. Як підсумок, ще три пропущені м’ячі. Забили: двічі Юлнов та ще раз Чаван.

2 тур

ФА Арсенал (Київ) — ДАФ Дніпро — 0:4 (відео)

Зміна-Оболонь (Київ) — Барса (Суми) — 7:1

Металіст (Харків) — ДЮСШ Атлет (Київ) — 4:0 (відео)

18.09.2021

ДЮСШ Атлет (Київ) — ФА Арсенал (Київ)

Барса (Суми) — Металіст (Харків)

ДАФ Дніпро — Зміна-Оболонь (Київ)

Група 3

ДЮФК Чорноморець та ДЮСШ Металург влаштували справжнє святу футболу. Матч завершився перемогою одеситів — 5:3.

Інтер на виїзді переграв Чорноморець — 4:1.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Матч Маріуполя та ДВУФК буде зіграно 29-го вересня.

2 тур

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — 5:3 (1 тайм, 2 тайм)

Чорноморець (Одеса) — Інтер (Дніпро) — 1:4 (відео)

18.09.2021

ДЮСШ Металург (Запоріжжя) — Маріуполь

19.09.2021

Інтер (Дніпро) — ДЮФК Чорноморець (Одеса)

06.10.2021

ДВУФК (Дніпро) — Чорноморець (Одеса)

Група 4

Свою другу поспіль у сезоні перемогу святкували гравці Мункача, які розбили СДЮСШОР Прикарпаття — 6:0. За два тури команда із Мукачевого не пропустила жодного м’яча.

АФ Рух мінімально здолала Львів — 1:0. Підопічні Володимира Безуб’яка вдало розпочали гру та вийшли вперед вже на 10-й хвилині. Лемішко отримав м’яча біля воріт Львова та пробив прямо між ніг голкіперу суперника. Господарі так і не змогли перевернути гру та зрівняти рахунок.

У ще одному матчі туру УФК-Карпати переграли ВІК-Волинь — 4:1.

2 тур

УФК-Карпати (Львів) — ВІК-Волинь (В.-Волинський) — 4:1 (відео)

Львів — АФ Рух (Львів) — 0:1 (відео)

Мункач (Мукачево) — СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — 6:0 (відео)

18.09.2021

ВІК-Волинь (В.-Волинський) — Львів

СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) — УФК-Карпати (Львів)

АФ Рух (Львів) — Мункач (Мукачево).

Еліт ліга U-17: розгромні перемоги Динамо, Шахтаря та УФК-Карпати

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)