Фіаско Де Дзербі: Шахтар стартує в Лізі чемпіонів з поразки в Тирасполі

У матчі першого туру групи D зустрічалися Шериф та Шахтар. Гра проходила у Тирасполі, на стадіоні Шериф. Відзначаємо появу у стартових складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Шерифа — 2:0

Юрій Вернидуб  з перших хвилин випустив 21-річного хавбека Едмунда Аддо. У запасі залишився 20-річний захисник Серафім Кожокар.

Роберто Де Дзербі довірив місце у старті: 21-річним хавбекам Маркосу Антоніо та Тете, а також 20-річному нападнику Лассіні Траоре. У запасі залишилися: 21-річний захисник Вітао, 21-річний хавбек Артем Бондаренко, 20-річний хавбек Михайло Мудрик, 19-річний Георгій Судаков та 20-річний нападник Данило Сікан.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Господарі активно пресингували зі старту протистояння і на 16-й хвилині відкрили рахунок. Крістіано подав, а Адама Траоре красивим ударом влучив у верхній кут — 1:0. Загалом гірники у першій половині зустрічі контролювали м’яч, але з конструктивом були відчутні проблеми. Підопічні Де Дзербі створили лише одну нагоду, коли удар Лассіни Траоре парирував Атанасіадіс. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Шерифа.

Гірники з перших хвилин другого тайму кинулися відіграватися. На 51-й хвилині Марлос з вигідної позиції пробив у руки голкіперу. Підопічні Де Дзербі з кожною хвилиною ще більше насідають на ворота Шерифа, але втілити свою ігрову перевагу у другому таймі у забитий м’яч не виходить. Натомість, господарі на всі 100% скористалися моментом. Крістіано навісив, а Янсане головою розстріляв ворота Пятова — 2:0. На 64-й хвилині у гру увійшов Михайло Мудрик. Для Михайла це дебют в груповому турнірі Ліги чемпіонів.

Фото uefa.com.

Суттєві проблеми у Шахтаря з конструктивом, особливо після другого пропущеного. Забити бодай м’яч престижу гірники не змогли.

У підсумку, гра завершилася перемогою Шерифа.

Шериф — Шахтар — 2:0

Голи: А. Траоре (16), Янсане (62).

Шериф (4-5-1): Атанасіадіс — Арболеда, Дуланто, Фернандо, Крістіано — Тілль, Аддо (Раделіч, 85), Траоре, Коловос (Янсане, 55), Кастаньєда (Ніколов, 85) — Яхшібоєв (Бруно, 67).

Шахтар (4-3-3): Пятов — Ісмаїлі, Марлон, Матвієнко, Додо — Майкон, Маркос Антоніо (Алан Патрік, 64), Тете (Марлос, 46) — Фернандо (Мудрик, 64), Траоре, Педріньо.

Юнацька ліга УЄФА: Шахтар стартує з розгромної перемоги над Шерифом

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)