Руху U-19 вдався вольовий розгром на Чернігів-Арені (відео)

У стартовому матчі восьмого туру юніорської першості Десна на Чернігів-Арені приймала фаворита — Рух. І навіть відкрила рахунок, але ще до перерви пропустила тричі. А, відпочивши, гості забили ще двічі

Підопічні Віталія Пономарьова несподівано пропустили вже на першій хвилині зустрічі. Після цього рухівці взяли гру під свій контроль та тричі відзначились ще у першому таймі. Спочатку Руніч реалізував момент після чудової передачі від Пастуха і відновив паритет. На 30-й хвилині дальній удар Савчука заблокували захисники, але першим на добиванні був Слюбик — 2:1. А вже у наступній атаці Непейпієв зробив рахунок 3:1. Нападник протиснув захисника суперника та забив у ближній кут воріт Десни.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У другому таймі картина гри не змінилась. Рухівці впевнено контролювали поєдинок та відзначились вже в дебюті другої половини зустрічі, відзначає офсайт Руху. Сапуга забив головою після розіграшу кутового та зробив рахунок розгромним. А наприкінці матчу жовто-чорні ще й заробили право пробити пенальті. Бендера впевнено реалізував 11-метровий ударом у стилі Паненки.

Це вже шоста поспіль перемога підопічних Віталія Пономарьова у шести зіграних матчах чемпіонату України U-19. Рух посідає третю сходинку в турнірній таблиці та має гру у запасі.

Десна U-19 — Рух U-19 — 1:5

Голи: Сергій Макаренко (1) — Василь Руніч (14), Богдан Слюбик (30), Руслан Непейпієв (31), Марко Сапуга (49), Іван Бендера (85, пенальті).

Десна U-19: Сидоренко (Коломієць, 55) — Хацкевич, Макаренко, Легкобит, Запека, Коршун, Шейко (Пащенко, 75), Ермеідіс (Безгубченко, 55), Зібницький, Шевага (Хапілін, 46), Божок (Кабушка, 79).

Тренер: Вадим Мельник.

Рух U-19: Ледвій — Слюбик, Холод, Савчук, Сапуга (Обаміна, 59), Слюсар, Варфоломєєв (Кітела, 54), Пастух (Рогачов, 54), О. Федор (Підгурський, 59), Непейпієв (Бендера, 46), Руніч.

Тренер: Віталій Пономарьов.

Чемпіонат U-19: чи вистачить динамівців після Бенфіки ще й на Олександрію?

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)