Чемпіонат U-19 (перша ліга): сім голів від Дніпра, тріумф Майстрів м’яча

Стартували змагання Першої ліги ДЮФЛУ серед команд U-19. Проект Золотий Талант розповідає про результати першого туру. Відзначаємо нищівні перемоги СК Дніпро над ДЮФК Олімпік — 7:2, а також Майстрів м’яча над Авангардом (Лозова) — 6:0

Група 1

Всі протистояння (крім одного) у турі були цікавими та напруженими. Лише в одному матчі боротьби не було. КДЮСШ-15 без проблем розгромила Центр спорту Фаворит — 3:0.

КДЮСШ Чемпіон та Зміна-Оболонь переможця вивити не змогли. Матч завершився результативною нічиєю — 2:2.

СДЮСШОР Полісся та ДЮСШ-26 переможця також не виявили. Протистояння завершилося нічиєю — 1:1.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Відзначаємо гостьову перемогу Ніки над ФА Арсенал — 2:1, а також перемогу Любомира над ДЮСШ-1 — 3:2.

1 тур

ФА Арсенал (Київ) — Ніка (Київ) — 1:2

Любомир (Ставище) — ДЮСШ-1 Київ — 3:2

СДЮСШОР Полісся (Житомир) — ДЮСШ-26 (Київ) — 1:1 (відео)

КДЮСШ Чемпіон (Київ) — Зміна-Оболонь (Київ) — 2:2

КДЮСШ-15 Київ — Центр спорту Фаворит (Бориспіль) — 0:3

Група 2

Вдало розпочали сезон гравці ДЮСШ ФА Кривбас, які впевнено переграли харківський ХФКС — 2:0. Криворіжці володіли територіальною перевагою, активно працювали на флангах, але моментів біля воріт суперника було не так багато: на 45-й хвилині під час атаки захисник харків’ян сфолив у власному штрафному, — арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Максим Мисляй влучним ударом відкрив рахунок.

Господарі не припиняли насідати на ворота гостей, влучними ударами перевіряли голкіпера харків’ян. Так після чергового переведення з правого флангу Денисом Шевченком на лівий кут воротарської, ударом головою завершує результативну атаку Дмитро Чернушкін — 2:0.

Відзначаємо нищівну перемогу харківських Майстрів м’яча над Авангард (Лозова) — 6:0.

ДЮСШ ім.І. Горпинка не залишила шансів Коледжу ім.С.Бубки, а сумська Барса без особливих проблем переграла ДЮСШ-1-Кривбас-84 — 3:1.

У ще одному матчі групи СК Краматорськ поступився ДЮФШ ФК Ворскла — 1:2. За краматорський колектив відзначився Владислав Заварза, у полтавців забивали Іван Овсянніков і Вадим Бугай.

Фото фейсбук Авангарда.

1 тур

ДЮСШ ФА Кривбас (Кривий Ріг) — ХФКС (Харків) — 2:0 (відео)

ДЮСШ ім.І.Горпинка (Полтава) — Коледж ім.С.Бубки (Бахмут) — 3:0

Барса (Суми) — ДЮСШ-1-Кривбас-84 (Кривий Ріг) — 3:1 (відео)

СК Краматорськ — ДЮФШ ФК Ворскла (Полтава) — 1:2

Майстер м’яча (Харків) — Авангард (Лозова) — 6:0

Група 3

З нищівної перемоги розпочали сезон гравці СК Дніпро, які набили аж 7 (!) м’ячів у ворота ДЮФК Олімпік Кропивницький — 7:2.

ДЮФК Чорноморець не залишив шансів ДЮФК Атлетик — 3:0.

Також відзначаємо мінімальну перемогу СК Хаджибей над ДЮСШ Херсон — 1:0. З таким же рахунком ХФК Пенуел переграв Зірку.

1 тур

СК Дніпро (Черкаси) — ДЮФК Олімпік Кропивницький — 7:2 (відео)

ДЮФК Чорноморець (Одеса) — ДЮФК Атлетик (Одеса) — 3:0 (1 тайм, 2 тайм)

ДЮСШ Херсон (Херсон) — СК Хаджибей (Усатове) — 0:1

Зірка (Кропивницький) — ХФК Пенуел (Кривий Ріг) — 0:1

Група 4

Вдало розпочали сезон гравці ФК Угорники, які у результативному матчі переграли ФСК Чернівці — 3:2.

Поділля грало у Чорткові з тамтешнім ФСК Кристал, матч завершився безгольовою нічиєю.

Прикарпаття вдома програло ФК Куликів — 1:3.

Фото фейсбук Буковини.

У ще одному матчі групи КЗ ДЮСШ Буковина та Галичина переможця не виявили — 1:1. На 30 хвилині гри відзначилися гравці Галичини. Забив Максим Загородній. Через 14 хвилин господарі зрівняли рахунок. Результативний удар на свій рахунок записав Іван Оробець.

У другій половині зустрічі господарі поля мали можливості забити переможний гол. Спочатку забракло влучності ударам Павла Гончара та Миколи Лаби, а згодом не змогли реалізувати свої моменти Артем Почтар і Дмитро Лахман. А під завісу зустрічі не зміг переграти воротаря суперника Іван Макотяк. У підсумку, нічия.

1 тур

ФСК Чернівці (Чернівці) — ФК Угорники (Угорники) — 2:3

ФСК Кристал (Чортків) — Поділля (Хмельницький) — 0:0

Прикарпаття (Івано-Франківськ) — ФК Куликів (Куликів) — 1:3

КЗ ДЮСШ Буковина (Чернівці) — Галичина (Львів) — 1:1.

Враження Молоді таланти Миная про візит до своїх збірних

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-19 (2002 р.н. та молодші)

• Ілля Забарний (Динамо) (29%, 51 голосов)
  • Владислав Ванат (Чорноморець) (22%, 38 голосов)