Верес мінімально переграє Львів у заключному матчі туру

У заключному матчі сьомого туру чемпіонату України зустрічалися Верес та Львів. Гра проходила на луцькому стадіоні Авангард. Відзначаємо відсутність у стартових складах команд гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився мінімальною перемогою Вереса — 1:0

Юрій Вірт з перших хвилин не випустив жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 19-річний захисник Ігор Гук.

У складі Львова також не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишилися: 19-річний захисник Борис Крушинський, 21-річний хавбек Станіслав Сорокін, 21-річний нападник Артур Ременяк.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

У першому таймі команди не порадували глядачів гольовими нагодами, тому всі основні події відклали на другий тайм. На 53-й хвилині господарі відкрили рахунок. Сергійчук навісив, Євген Пасіч скинув, а Кучеров пробив у верхній кут — 1:0.  Відігратися гості так і не змогли.

У підсумку, матч завершився мінімальною перемогою Вереса. У рівнян 11 очок, а у львів’ян — два.

Верес — Львів — 1:0

Гол: Кучеров (53).

Верес: Когут — Солдат, Мірошник, Гончаренко, Нємчанінов, Кльоц, Кучеров (Полюлях, 76), Є. Пасіч (Тимофієнко, 66), Г. Пасіч, Панасенко (Петько, 86), Сергійчук (Шестаков, 85).

Львів: Ільющенков — Романчук, Махмутовіч, Якімець, Політило (Шина, 61), Брікнер, Бусько (Зозуля, 75), Довгий, Нич (Грисьо, 75), Чір’як, Альваро (Ернест, 52).

Чемпіонат U-19 Верес обіграв сусідів і вистрибнув у середину таблиці (відео)

Золотий талант-2021. Назвіть трьох кращих гравців серпня у категорії U-21 (2000-2001 р.н.)

• Михайло Мудрик (Шахтар) (21%, 29 голосов)
  • Анатолій Трубін (Шахтар) (19%, 26 голосов)