Рух з групою молодих гравців святкує мінімальну перемогу у дербі

У матчі шостого туру  чемпіонату України зустрічалися Рух та Львів. Гра проходила на Арені Львів. Відзначаємо появу у стартовому складі Руха одного гравця з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Руху — 1:0

Тренерський штаб Руху з перших хвилин випустив 21-річного хавбека Остапа Притулу. У запасі залишилися: 20-річні хавбеки Ростислав Лях та Олексій Сич, 18-річний захисник Віталій Роман та 18-річний нападник Ярослав Карабін.

У складі Львова не було жодного гравця з реєстру Золотого Таланта. У запасі залишився 19-річний захисник Борис Крушинський.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Найбільш реальну нагоду відзначитися втратив Кузик, коли на 45+1 хвилині з вигідної позиції не зміг переграти Ільющенкова. Щодо Львова, то варто відзначити удар Нича на 13-й хвилині, який парирував Паньків. Команди пішли на перерву за нулів на табло.

На 66-й хвилині гравці Руху вийшли уперед. Притула подав з кутового, Федорчук скинув, а Ренан зрізав м’яча у власні ворота — 1:0. На 75-й хвилині Семенів міг зрівнювати рахунок, але гравець Львова пробив у стійку. На 81-й хвилині у гру увійшов Крушинський, а на 86-й — Карабін. На 90+4 хвилині на полі з’явилися Сич та Лях.

У підсумку, гра завершилася перемогою перемогою Руху.

Рух — Львів — 1:0

Гол: Ренан (66, у свої ворота).

Рух: Паньків — Карасюк, Федорчук (Лях, 90+4), Притула, Кухарук, 86), Климчук (Сич, 90+4), Білий, Гагун, Борячук (Карабін, 86), Кузик (Бойчук, 56), Мисик, Мартинюк.

Львів: Ільющенков — Романчук (Крушинський, 81), Махмутовіч, Якімець, Політило, Брікнер (Альваро, 69), Бусько, Ернест, Нич (Ренан, 59), Чір’як (Довгий, 69), Грисьо (Семенів, 59).