Сенсація: 20-річний Ахмедзаде приносить Минаю нічию у матчі з Шахтарем

У матчі шостого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Минай та Шахтар. Відзначаємо появу у стартових складах команд п’ятьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився результативною нічиєю — 1:1. Звертаємо увагу на забиті м’ячі: 20-річного нападника Шахтаря Лассіни Траоре та 20-річного нападника Миная Рустама Ахмедзаде

Василь Кобін з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Олега Горіна та 20-річного нападника Рустама Ахмедзаде. У запасі залишилися: 21-річний захисник Міслав Матіч, 21-річний хавбек Антон Байдал, 19-річний хавбек Ельдар Кулієв.

Роберто Де Дзербі довірив місце у старті: 21-річним хавбекам Тете та Маркосу Антоніо, а також 20-річному нападнику Лассіні Траоре. У запасі залишилися: 21-річний захисник Вітао, 20-річний хавбек Михайло Мудрик, 18-річний хавбек Георгій Судаков та 20-річний нападник Данило Сікан.

Єдиний телеграм-канал про дитячо-юнацький та молодіжний футбол. Підписуйтесь @goldtalant

Вже на 15-й хвилині гості залишилися у меншості. Дві жовті картки за такий короткий проміжок часу отримав Марлон. Проте, саме гірники відкрили рахунок. На 34-й хвилині Лассіна Траоре реалізував одинадцятиметровий — 0:1. Команди пішли на перерву за мінімальної переваги Шахтаря. Звертаємо увагу, що на 19-й хвилині у гру увійшов Вітао.

У другому таймі гірники контролювали гру, впевнено діяли за рахунком. На 61-й хвилині у гру увійшов Кулієв, а на 69-й — Судаков. На 73-й хвилині на полі з’явився Антон Байдал.

На 76-й хвилині після подачі з флангу Ахмедзаде зрівнює рахунок — 1:1. Для молодого нападника це дебютний м’яч у нинішньому сезоні. Дуже несподіваний розвиток подій з огляду на перебіг матчу.

На 83-й хвилині у гру увійшов Данило Сікан. У другій половині зустрічі у гірників нічого не виходить в атаці. На 90-й хвилині у гру увійшов Міслав Матіч. На 90+6 хвилині другу жовту отримав Кулієв, а також за неспортивну боротьбу вилучення отримав Додо.

У підсумку, гра завершилася результативною нічиєю.

Минай — Шахтар — 1:1

Голи: Ахмедзаде (76) — Траоре (34, пенальті).

Вилучення: Кулієв (90+6) — Марлон (15), Додо (90+6).

Минай: Кучер — Лиховидько (Байдал, 73), Векляк, Горін, Синьогуб, Гончар, Білоног (Коваленко, 61), Селезньов (Вишневський, 72), Петрусенко, Месхі (Кулієв, 61), Ахмедзаде (Матіч, 90).

Шахтар: Пятов — Додо, Кривцов, Марлон, Ісмаїлі (Корнієнко, 83), Степаненко, Тете (Вітао, 19), Маркос Антоніо, Соломон (Майкон, 69), Марлос (Судаков, 69), Траоре (Сікан, 83).

Чемпіонат U-19 Шахтар на виїзді не залишає шансів Минаю (відео)