Шахтар U-19 на виїзді не залишає шансів Минаю (відео)

У матчі шостого туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Минай та Шахтар. Гра проходила на стадіоні Минай. Матч завершився розгромною перемогою Шахтаря — 4:0

Гірники на правах фаворита протистояння активно розпочали гру і на 12-й хвилині відкрили рахунок. Відзначився Данило Гончарук. На 20-й хвилині Векленко реалізував вихід один на один та збільшив перевагу Шахтаря — 0:2. Команди пішли на перерву за комфортної переваги гостей.

На 60-й хвилині рахунок став розгромним. Гравець Шахтаря скористався помилкою захисника Миная, увірвався у штрафну і пробив повз Кемкіна — 0:3. На 77-й хвилині гірники забили четвертий м’яч.

У підсумку, гра завершилася перемогою Шахтаря. У гірників 18 очок, а у Миная — 1.

Минай U-19 — Шахтар U-19 — 0:4

Голи: Данило Гончарук (12), Артем Векленко (20), (60), (77).

Минай U-19: Кемкін — Скиба, Авраменко, Свистельник, Станкович, Бодня, Щербина (Коробко, 76), Марків, Диянчук (Пастернак, 79), Голуб (Кашперук, 46), Максимець (Лісовенко, 46).

Тренер: Олексій Полянський.

Шахтар U-19: Твардовський — Капінус (Гаврилюк, 46), Козік, Фарина (Савченко, 46), Булеза, Лосенко, Глущенко, Гулько, Гончарук (Погорілий, 46), Сігеєв (Бако, 58), Векленко (Пушкарьов, 58).

Тренер: Оскар Ратулутра.

Чемпіонат U-19: забивні атакери Зорі проти надійного захисту Ворскли