Верес U-19 здобуває дебютну перемогу у сезоні

У матчі шостого туру юнацького чемпіонату України зустрічалися Десна та Верес. Гра проходила на Чернігів-Арені. Поєдинок завершився перемогою Вереса — 2:1

Вже на 12-й хвилині рівняни відкрили рахунок. Гравець Вереса навішував з флангу, але м’яч залетів за комірець Сидоренку — 0:1. Груба помилка воротаря Десни. Відігралися господарі на 31-й хвилині, коли після передачі Посмашного забив Мочуляк — 1:1. Команди пішли на перерву за результативної нічиєї.

На 68-й хвилині гості знову вийшли уперед. Після передачі Шуха забив 17-річний нападник Роман Лисюк — 1:2. Відігратися гравці Десни так і не змогли. Гра завершилася перемогою Вереса.

Для рівнян це дебютна перемога у сезоні.

Десна U-19 — Верес U 19 — 1:2

Голи: Рєнат Мочуляк (13) — Святослав Зайко (12), Роман Лисюк (68).

Десна U-19: Сидоренко — Запека, Легкобит, Макаренко, Мочуляк, Ермеідіс (Хапілін, 55; Кабушка, 75), Безгубченко (Степанов, 86), Коршун (Харченко, 46), Демяненко, Шейко, Посмашний (Божок, 46).

Тренер: Вадим Мельник.

Верес U-19: Мигаль — Олексієвець, Гук, Савчук, Овсійчук, Шух (Гаврук, 90+2), Переходько (Біленький, 82), Левчук (Білоусов, 75), Дячук (Пестрецов, 75), Зайко, Лисюк.

Тренер: Богдан Самардак.

Чемпіонат U-19: забивні атакери Зорі проти надійного захисту Ворскли