Динамо U-17 із дублем Гусєва виграло півфінальний матч турніру на Закарпатті

У півфінальному матчі дитячо-юнацького турніру на честь Андрія Гаваші зустрічалися Динамо U-17 та СДЮСШОР (Ужгород) U-17. Гра завершилася розгромною перемогою Динамо — 3:0

Обидві команди вийшли на матч гранично сконцентрованими. Незважаючи на усі старання киян, на перерву команди пішли без забитих м’ячів. У захисті ужгородці діяли безпомилково.

На 57-й хвилині кияни все ж відкрили рахунок. Цілик здорово подав зліва на дальню стійку, яку головою не менш чудово замкнув Гусєв, і Динамо повело у рахунку. Незабаром міг подвоювати рахунок Янчишин, але м’яч після його удару прийняла на себе поперечина, від якої він вилетів за межі поля. Втім, ще через кілька хвилин динамівці все одно закріпили свою перевагу: суперники порушили правила проти Дзеня у власному штрафному і арбітр призначив пенальті, який чітко реалізував той же Гусєв, оформивши вже другий дубль на турнірі —2:0.

Крапку у матчі на 73-й хвилині поставив Ковальов, який з центра штрафної пробив повз голкіпера.

Таким чином, Динамо U17 вийшло до фіналу змагань, який відбудеться завтра, 21-го серпня, початок о 12:00. Суперником киян стане донецький Шахтар, який у паралельному півфінальному матчі переміг львівський Рух 4:1. Матч пройде на стадіоні Авангард в Ужгороді.

Динамо U-17 — СДЮСШОР (Ужгород) U-17 — 3:0

Голи: Гусєв (57, 63, з пенальті), Ковальов (73).

Динамо: Старушко — Котуха (Гусєв, 41), Федоренко (Сизонюк, 41), Балаба, Білоконь (Цілик, 41), Василець, Янчишин, Грохольський (Ковальов, 58), Маткевич (Микитюк, 65), Зоренко (Бойченюк, 65), Дзень (Мітько, 65).

Плей-оф Турнір на честь Андрія Гаваші: у фіналі серед команд U-17 зіграють гранди українського футболу