18-річний Нестеренко вдруге у кар’єрі виходить в УПЛ: Ворскла переграє Металіст 1925

У стартовому матчі п’ятого туру Прем’єр-ліги зустрічалися Ворскла та Металіст 1925. Гра пройшла у Полтаві, на стадіоні ім. Бутовського. Відзначаємо появу у стартових складах команд чотирьох гравців з реєстру Золотого Таланта. Матч завершився перемогою Ворскли — 2:0

Юрій Максимов з перших хвилин випустив: 21-річного захисника Наджееба Якубу та 21-річного хавбека Ібрахіма Кане. У запасі залишився 18-річний хавбек Іван Нестеренко.

Валерій Кривенцов довірив місце у складі: 20-річному хавбеку Дмитру Криськіву та 21-річному хавбеку Владиславу Дмитренку. У запасі залишилися: 19-річний воротар Максим Коваленко, 18-річний захисник Амір Квакіч.

Перший тайм пройшов за переваги господарів. У харків’ян були відчутні проблеми з конструктивом. Долю тайму вирішив епізод, який стався на 41-й хвилині. Після передачі Скляра відзначився Чеснаков — 1:0.

На 46-й хвилині після сольного рейду Дмитренка м’яч влучив у руку Челядіна. Арбітр призначив одинадцятиметровий. Проте, з позначки Батюшин не переграв Різника. На 55-й хвилині Ворскла збільшила свою перевагу. Євген Ткачук зрізав м’яча у власні ворота —2:0. На 72-й хвилині попередження отримав Якубу.  На 88-й хвилині у гру увійшов Іван Нестеренко.

У підсумку гра завершилася перемогою Ворскли. У полтавчан 11 очок, а у харків’ян — 6.

Ворскла — Металіст 1925 — 2:0

Голи: Чеснаков (41), Ткачук (56, автогол).

На 47 хвилині Батюшин не реалізував пенальті (воротар).

Ворскла: Різник — Пердута, Якубу (Кушніренко, 90+1), Скляр (Вакула, 72), Тілль (Нестеренко, 88), Кане (Пешич, 90), Тамм, Чеснаков, Бондаренко (Яворський, 90), Челядін, Степанюк.

Металіст 1925: Сидоренко — Єрмаков, Ткачук, Шершень, Западня (Ченбай, 83), Габелок (Кравченко, 83), Протасов (Савін, 70), Батюшин (Задерака, 64), Криськів, Дмитренко (Ременюк, 64), Фабіньо.

Чемпіонат U-19 Голи Мкомоли й Конате знову приносять перемогу Ворсклі (відео)