Молодь приносить Нікополю перемогу у грі з Реал Фармою (відео)

У матчі четвертого туру Другої ліги (Група Б) зустрічалися Реал Фарма та Нікополь. Гра завершилася перемогою Нікополя — 4:2. Відзначаємо забиті м’ячі: 19-річного нападника Миколи Рогуліна, 19-річного хавбека Валентина Рубчинського, 18-річного нападника Гори Богдана, 20-річного хавбека Тяпкіна Максима, а також 18-річного хавбека Реал Фарми Фабера Олександра

Тренерський штаб Реал Фарми з перших хвилин випустив: 18-річного голкіпера Кучера Микиту, 20-річного хавбека Олексія Колесникова, 20-річного захисника Євгенія Ратушняка, 19-річного Нікіту Пилку, 20-річного хавбека Олександра Бураховича, 18-річного хавбека Олександра Фабера та 20-річного нападника Дмитра Плачкова.

Тренерський штаб Нікополя довірив місце у складі: 19-річному голкіперу Мирославу Зновенку, 19-річному захиснику Андрію Кіреєву, 19-річному захиснику Сергію Зайцю, 20-річного захиснику Денису Сороці, 19-річному хавбеку Матвєєву Кирилу, 19-річному Максиму Соловйову, 19-річному хавбеку Валентину Рубчинському, 19-річному нападнику Миколі Рогуліну, 18-річному нападнику Горі Богдану.

Гості активно розпочали гру і на 16-й хвилині Рогулін відкрив рахунок у матчі. Проте, вже через п’ять хвилин Фабер зрівняв — 1:1. Ще до перерви Нікополь забив другий м’яч. Відзначився Валентин Рубчинський — 1:2. На 77-й хвилині Сергій Нудний зрівняв рахунок.

Утім, підопічні Поклонського змогли додати наприкінці зустрічі і вирвали перемогу. Забивали Гора та Тяпкін.

Фото real-farma.com.ua.

Реал Фарма — Нікополь — 2:4

Голи: Фабер (21), Нудний (77) — Рогулін (16), Рубчинський (38), Гора (81), Тяпкін (82).

Реал Фарма: Кучер — Колесников, Онуфрак, Ратушняк, Пилка, Ігуменов (Кошкін, 83), Василенко (Онуфрак, 85), Лиховидов (Топал, 77), Фабер, Нудний, Плачков (Гранчар, 58).

Нікополь: Зновенко — Кіричук (Горілий, 90), Кіреєв, Заєць, Сорока, Матвєєв (Бутіч, 90), Соловйов, Рубчинський (Шинкаренко, 70), Гоменко (Швиденко, 88), Гора, Рогулін (Тяпкін, 70).

Набив! Шість голів Діденка: Шахтар U-15 приголомшив закарпатців на старті міжнародного турніру