Динамо U-17 громить МФА на старті міжнародного турніру

Динамо U-17 зіграло свій стартовий матч на міжнародному дитячо-юнацькому турнірі на честь Андрія Гаваші. Кияни зустрічалися з МФА Мункач. Гра завершилася перемогою Динамо — 4:0

У понеділок, 16-го серпня, на Закарпатті стартував міжнародний дитячо-юнацький футбольний турнір на честь Андрія Гаваші серед сімнадцятирічних та п’ятнадцятирічних футболістів. Динамо U-17 зустрічалося з МФА Мункач і здобуло впевнену перемогу.

Динамівці розпочали матч досить активно, одразу високо пресингуючи суперника. У перші хвилини гравці Мункача лише одного разу змогли наблизитися до воріт киян, але своїм моментом не скористалися, як слід. А от кияни свій шанс використали: після добре розіграної атаки на ударній позиції опинився Маткевич, який із меж штрафного майстерно переграв воротаря — 1:0. На 41-й хвилині Михайлів подвоїв перевагу киян — 2:0.

Пройшла ще всього одна хвилина, і Дзень хорошим пасом вивів до воріт Микитюка, який з кількох метрів замкнув дальню стійку — 3:0.

Крапку у матчі поставив Ковальов — 4:0.

Динамо U-17 — МФА Мункач U-17 — 4:0

Голи: Маткевич (10), Михайлів (41), Микитюк (42), Ковальов (53).

Динамо: Косач — Гусєв, (Федоренко, 49), Сизонюк (Бойченюк, 49), Балаба, Білоконь, Михайлів (Цілик, 49), Янчишин (Дзень, 41), Маткевич (Микитюк, 30),  Грохольський (Василець, 41), Кремчанін (Ковальов, 49), Зоренко (Кролевець, 49).

МФА Мункач (стартовий склад): Чорненко — Сагієнко, Василенко, Козачук, Фень, Дунський, Райлян, Астаф’єв, Пономаренко, Меркулов, Пишур.

Цифри Міжнародний турнір на честь Андрія Гаваші: результати стартового туру серед команд U-15