Шість голів Діденка: Шахтар U-15 приголомшив закарпатців на старті міжнародного турніру

Чемпіон України U-14 у стартовому матчі турніру на честь Андрія Гаваші не залишив жодних шансів АФУР-Минаю. Гра завершилася перемогою гірників —  13:1. Звертаємо увагу на шість забитих м’ячів Назара Діденка

Підопічні Олександра Максимова з перших хвилин взяли м’яча під власний контроль. Проте, на 22-й хвилині завдяки автоголу Дейнеки саме гравці Миная повели у рахунку. Але далі забивали лише гірники.

Чемпіон України набив аж 13 (!) м’ячів.  Відзначалися: Оліченко, Сорока, Кривцов, Степанов (двічі), Ухань, Ніколенко та шість разів Діденко. Шалений показник для гравця, який розпочинав гру на лаві запасних.

Зустріч завершилася безумовною перемогою Шахтаря.

Шахтар U-15 —  АФУР-Минай U-15 — 13:1

Голи: Степанов (28, 73), Ухань (31), Оліченко (68), Діденко (39, 43, 44, 50, 64, 69), Кривцов (54), Ніколенко (48) —  Дейнека (22, автогол).

Шахтар U-15: Вихрищук (Недозімованний, 36) —  Бойко (Бозюн, 36), Дейнека (Кеббе, 36), Мартюк (Крук, 36), Сорока, Ухань, Оліченко, Степанов (Кривцов, 36), Леута (Ніколенко, 36), Стрельчук (Форманюк, 36), Гармаш (Діденко, 36).

АФУР-Минай U-15: Коцан (Трікур, 36) — Лізан (Хміль, 58), Йордан, Ребрик, Бобіта (Палабуніч, 45), Кімець (Андрійкахич, 36), Сабов (Тромпак, 58), Богар, Магомедалієв (Олень, 29), Сідун (Гутіч, 36), Садовий.

Стартонули! Після перемоги з розгромним рахунком над футболістами з Києва угорці захопили лідерство

Яке місце у відборі Євро-2023 (U-21) в групі 8 посяде молодіжна збірна України?