Динамо з молодими центрбеками поступається Інтеру (відео)

У контрольному матчі зустрічалися Інтер та Динамо. Гра завершилася перемогою Інтера — 3:0. Відзначаємо присутність у стартовому складі Динамо двох гравців з реєстру Золотого Таланта

Мірча Луческу з перших хвилин випустив: 18-річного захисника Іллю Забарного та 21-річного захисника Олександра Сироту.

Київське Динамо провело в Монці товариський матч проти чемпіона Італії  — міланського Інтера.

Господарі з перших хвилин притиснули динамівців і почали створювати моменти. І якщо на 5-й хвилині Бущану вдалося парирувати удар Барелли на кутовий, то трохи згодом  голкіпер нічого не зміг вдіяти з ідеальним за точністю ударом півзахисника Інтера в кут.

Після забитого м’яча інтерісті тиск не зменшували, незважаючи на спеку. Зокрема, неточно зі штрафного пробив Чалханоглу, Сенсі з лінії штрафної пробив поруч зі стійкою. А на 34-й хвилині ніхто з динамівців не завадив Джеко вийти віч-на-віч із Бущаном, обіграти голкіпера та закотити м’яча в порожні ворота —2:0.

Крапку у матчі поставив Сенсі.

Інтер — Динамо — 3:0

Голи: Барелла (13), Джеко (34), Сенсі (60).

Динамо: Бущан (Бойко, 46) — Кендзьора, Забарний (Тимчик, 65), Сирота (Шабанов, 84), Караваєв (Антюх, 84), Сидорчук (Андрієвський, 65), Лєднєв (Гармаш, 46), Шапаренко (Шепелєв, 65), Родрігес (де Пена, 46), Циганков (Сідклей, 46), Рамірес (Кулач, 46; Вербич, 84).

З почином! Дебютний м’яч 21-річного Горіна допоміг Минаю зіграти внічию у Запоріжжі